gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ajda;Estetik operasyon tavsiye etmem

Konu, 'Magazin' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

[SIZE=+0][/SIZE]vay vay vay:dil: YAPTIRDIĞI estetiklerle sık sık gündeme gelen ve 63 yaşında olmasına rağmen genç kızlara taş çıkaran bir fiziğe sahip olan Ajda Pekkan dan ilginç açıklama!

[SIZE=+0][/SIZE]Pekkan, konuk olduğu “60 Dakika” programında “Estetik yaptırmayı tavsiye etmem. Bence gerekmedikçe kimse estetik yaptırmasın” dedi. Pekkan şöyle konuştu: “Halkın gözünün önünde bir sanatçıyım. Bütün bir paket olarak kendime çok iyi bakmak zorundayım. Elbette kusurlu gördüğüm şeylerle ilgili gerekeni yapacağım ama şimdi gençlere neden gidip estetik yaptırmalarını tavsiye edeyim ki? Şimdi karga gibi burnu varsa ve bundan memnun değilse yaptırsın elbette ama estetiği bilinçli yaptırmak gerek.”

Ajda;Estetik operasyon tavsiye etmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Veda Etmem

Ajda Pekkan - Veda Etmem

İstemem benzeme başkalarına istemem Beni onlar gibi sevsen demem Ben hoşnudum bu halimden Ayrılık zor geliyor insana Hele böylesine bağlanınca Kırılsam sana darılsam sana Veda etmem aşkımıza Alırsan ateşini sönmeden Yanar ömür boyu sevginden Kırılsam sana darılsam sana Veda etmem aşkımıza Dünya dönerken hala yaşarken Yarın daha çok sev beni dünden Nerden bulurum bir daha...
  2. Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş tavsiye etme

Facebook arkadaş önerme Facebook arkadaş tavsiye etme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook'ta arkadaş tavbsiye etme önerme hakkında yapmanız gerekenler hususunda tüyolar sunuyoruz sizlere ve ilgili tüm arkadaşlarımıza. Resimde görüldüğü gibi sağ üst köşedeki yuvarlak olan küçük simgeye tıkladığınızda açılan sekmeler arasından arkadaş öner yazısına tıkladıkdan sonra açılan...
  3. Revizyon Burun Estetiği Operasyonu

Revizyon Burun Estetiği Operasyonu

Revizyon düzeltme yeniden gözden geçirme anlamına gelmektedir. Burun estetiğinde başarının değişmez kuralı; hekimin hastanın burnunu iyi analiz etmesi ve sorunların adını koymasıdır.Revizyon burun ameliyatı hakkında merak ettikleriniz aşağıdaki konumuzda mevcuttur Revizyon burun ameliyatları, ülkemizde maalesef estetik burun ameliyatlarına yakın bir sayıda yapılmaktadır. Hastaların...
  4. Burun Estetik Operasyonu

Burun Estetik Operasyonu

http://www.youtube.com/watch?v=a9Oid-Xs_Uo
  5. bursada burun estetiği tavsiye

bursada burun estetiği tavsiye

bursada burun estetiği yaptırabileceğim en iyi hekim ve hastene konusunda yorumları bekliyorum daha önce aranızda bursada burun estetiği ameliyatı olan varsa kime ve nereye yaptırdınız memnun kaldınızmı

Sayfayı Paylaş