gebe
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var?

Konu, 'Magazin' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

ajda pekkanin yeni sevgilisi kim ajda pekkanin yeni sevgilisi bülent cavusoglu ajda pekkanin sevgilisi kimdir. Süperstarimiz Ajda Pekkan´in adi su son dönemlerde işadamı Bülent Çavuşoğlu ile aniliyor. Esi Tuğçe Çavuşoğlu: 'Herkes gerçeği öğrenecek´diye konustu ve bosanma davasi actigi haberlerini dogruladi...

Akmerkez’de görüntülenen Çavuşoğlu, “Yakında herkes her şeyi öğrenecek” dedi.

Alyansını hâlâ parmağında taşıyan ve “Bu yüzüğü aksesuvar olsun diye takıyorum. Onca olaydan sonra yüzük mü kalır” diyen Çavuşoğlu, Pekkan’la ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı.

Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  2. Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Kendi halimde yaşayıp da giderken Geleceği beklemezken Bir çift yeşil göz, tatlı iki söz Aldı götürdü beni benden Aklım almazken hiç düşünmezken Uzaklaştım gerçeklerden Olsun varşın bu sefer de böyle yansın Acı verse de yeter bana aşkın Olsun varşın bırak günah da bende kalsın Kalbim bin zevki bir anda tatsın Gülerdim başkası anlatsa eğer Bilirim masallar biter Rüya da olsa çok...
  3. Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ne varsa bende var Aşk istediğin kadar Gel sararsan beni sar Ne varsa bende var Benden uzakta ne arıyorsun sen Yanındaki kaçıyor elinden Yalanlar bitmez, sana gücüm yetmez İnkar edersin sormaya değmez Her güzelin tadı başka sanki Vakit kalmadı yakalarşın belki Koş git kaçmadan, bıkıp usanmadan Bir de bana bak karşıdan Beni değil kendini seversin Boş kalınca çapkınlık edersin...
  4. Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ne tadı var bu dünyanın Ne hayat ne rüyanın Ne bugünün ne yarının Ne sensiz hatıranın Gelmezsen öpmezsen Sevmezsen dönmezsen Ne anlarım ben bu aşktan Dudakların uzakta Vazgeçtim ben bu sevgiden Sen düştün kalbimden Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ağlamaya var mı nazım Yorgun düştü gözüm Vazgeçerim elbette ben Dönmez sevmez öpmezsen
  5. Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi

Hande Yener in Yeni Sevgilisi kim haberini duyan var mı arkadaşlar uzun zamandır sevgilisiyle anılmıyordu merak ettim.

Sayfayı Paylaş