gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Affetmem Seni

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ateş olup yaksan da Gonca güller taksan da

Ahu olup baksan da

Affetmem asla seni

Som altından taç olsan

Aşkımda muhtaç olsan

Derdime ilaç olsan

Affetmem asla seni

İ�arkı olsan dillerde

Gonca olsan güllerde

Leyla olsan çöllerde

Affetmem asla seni

Yakut yüklü dal olsan

Al ipekten şal olsan

Peteklerden bal olsan

Affetmem asla sen

Ajda Pekkan - Affetmem Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - sev Sende Gönlünce

Ajda Pekkan - sev Sende Gönlünce

Belki gelinir belki gelinmez Belki ölünür belki ölünmez Tadına dünyanın doyulmaz Sevene seneler dayanmaz Sev sen de gönlünce Belki bulunur belki bulunmaz Belki çözülür belki çözülmez Yaşamak sırrına erilmez Sevenin yaşı hiç bilinmez Sev sen de gönlünce Belki sevinirsin belki üzülürsün Bir güzel gözlü dilbere Kul olup dövünürsün
  2. Ajda Pekkan - Sevdim Seni

Ajda Pekkan - Sevdim Seni

sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem hayatta en zor olan bir insanı tanımak kabul etmek huylarını değişmeden bir olmak sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir bazen küçük bir an için ömür bile verilir daha yolun başındaşın değişirsin diyorlar oysa sana çıkıyor bildiğim bütün yollar
  3. Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Gözlerinde sanki güneş eriyor İçimden bir ses daha çok sev diyor Herşey nasıl senden yana bir bilsen Gönlüm sana ne dilekler diliyor Seninle bir bütünüz artık ikimiz Göklere uzanmış ışıl ışıl sevgimiz İçi içine sığmayan mutlu çocuklar gibiyiz üstüne titrenen güzel bir çiçek Yarın yeni tomurcuklar verecek özledikçe yaşadıkça sevdikçe Kimbilir daha ne güzel günler gelecek...
  4. Ajda Pekkan - Senin İçin Buradayım

Ajda Pekkan - Senin İçin Buradayım

dışarda yağmur yağıyor sokaklar boş ve sessiz elimde kadehin var içemiyorum sensiz gecelerin ötesinden ah çıkıpta gelsen sana tutsak korkulardan beni bir kurtarabilsen senin için burdayım inan canım senin için yokluğundan çıldırsam da değer canım senin için
  5. Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Yaşanmamış duyguların Beklenmedik tutkuların Esiri oldum sanki ben Bazen bana huzur veren Bazen deli eden bir rüzgardı Seni bana getiren Hep senden uzakta yalnız başıma Yaşıyorum sanki ben şenle başbaşa Bir gün yine Başlayacak bu bitmeyen Hikayenin sonunda ne olacak Yarınlara bir sözüm yok Belki de bu aşk Benim en son sevgim aşkım olacak Hep senden uzakta yalnız başıma...

Sayfayı Paylaş