gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Alışmak Sevmekten Daha Zor Geliyor

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

alışmak sevmekten daha zor geliyor nota alışmak sevmekten daha zor geliyor notaları Alıştım sana bir tanem
    Alıştım her gün görmeye

Bir nefes gibi muhtacım

Sevilmeye sevmeye

Her sabah uyandığımda

Seni bulurdum yanımda

Yokluğun bir zehir gibi

Dolaşıyor kanımda

Alışmak sevmekten daha zor geliyor

Alışmak bir yara bağrımda kanıyor

Sen yoksun kollarım boşluğu sarıyor

Alıştım bir tanem alıştım sana

Alıştım sana bir tanem

Yokluğuna dayanamam

İnan sensiz kaderimle

Tek başına savaşamam

Ben seninle varolmuşum

Ben seninle bir sarhoşum

Sen yanımda olmayınca

Gayesizim bomboşum

Ajda Pekkan - Alışmak Sevmekten Daha Zor Geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zor Olan Sevmek

Zor Olan Sevmek

Anladım artık gitmem diyorsun Seni çok seviyorum üzmem diyorsun Sen bunu bana hep yapıyorsun Her defasında yine beni üzüyorsun Kıymetimi bilmen için gitmem mi gerek Sevdiğini anla artık büyüdün bebek Masal değil ki bu aşk öğrenmen gerek Gitmesi kolay olur,zor olan sevmek
  2. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  3. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  4. Ajda Pekkan - Daha Neler

Ajda Pekkan - Daha Neler

Şeni buldum gönlümde ne zaman geldin söyle Böyle davetsiz misafir görmemiştim ömrümde aman İ�nceleri şaşırdım sonraları alıştım Sen de kaderimi gibi alnıma yazılmışsın aman Ah... Neler açtı başıma Meğer aşkı çalıp kaçan Vefasızın biriymiş aman Neylemeli daha neler söylemeli Neylemeli Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor Karaları bağladım...
  5. Seni Sevmek Zor İşmiş

Seni Sevmek Zor İşmiş

sevmek zor iştir Seni Sevmek Zor İşmiş Sen hiç dudağımda ıslık Dilimde şarkı Yüzümde tebessüm olmadın Hep içimi yakan ateş Bunaltan cevapsız sualler Bir can sıkıntısı Bir yürek sancısı Hatta odamın buğulu camına yapışan Serseri bir damla oldun Ne içimi ısıtan samimi bir bakış Ne de hislerimi mutluluk rüzgarı oldun Evet seni sevmek zor işmiş Seni sevmeden önce mutluydum Ama...

Sayfayı Paylaş