gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşk deyip de geçme sevgilim Aşk başlı başına bir sanat

Bir tatlı cümleyle geçmiyor

Geçmiyor hayat

Kendinden bir şeyler vermezsen

Paylaşmayı eğer bilmezsen

Mutlu düşlerindeki gibi

Geçmiyor hayat

Aşk oyun değil

Her gün yeniden

Yaratılmalı sevgi dediğin

Aşk oyun değil

Bir ömür boyu

Yaşatılmalı her aşk dediğin

Aşk deyip de geçme sevgilim

Aşk başlı başına bir sanat

Böyle boş sözlerle

Geçmiyor hayat

Dünyada yalnız bahar mı var

Yağmuru var fırtınası var

Hep böyle hayalle

Geçmiyor yıllar

Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

bir yağmur damlasında döndü gözlerim yavaşça cam ıslanırken doldu gözlerim her yer buğulandı gökyüzü karardı yine hüzünlere yenik düştüm bir yağmur damlasına daldı gözlerim kuru toprak ıslanırken seçti gözlerim ve sen duruyordun sanki geliyordun o an seni dilerken oyun etti gözlerim açımdan sustu yağmur gözyaşlarımda aldı da hüzünler yandı gözlerim dursan da ne farkeder gönlüm sel...
  4. Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu

Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu

Ne sevenim var, ne soranım var öyle yalnızım kı çilesiz günüm yok, dert ararsan çok öyle dertliyim kı Bana kaderimin bir oyunu mü bu Aldı sevdiğimi verdi zulümü Dünyaya doymadan geçip gideceğim Yoksa yaşamanın kanunu mü bu Bıktım artık yaşamaktan çekmekle biter mı bu hayat yolu Bu yalnızlık, bu dertler Bekleyeceğim, bekleyeceğim Geri dönmese bile Alıştım kaderin zulmüne...
  5. Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mü değil mı Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mü değil mı Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben...

Sayfayı Paylaş