gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Ajda pekkan-aynen öyle

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

BU YAZ COSTURDUGU ŞARKISI AYNEN ÖYLE.......

Bugün takvime baktım
    Yaprağını kopardım attım
    Seni tanıyacağımı bilseydim
    Yapar mıydım (atar mıydım)
    Unutma bugün bu tarihi
    Bu aşkımızın ilk sahnesi
    Yüreğime indi perdesi
    Aynen öyle aynen öyle
    Unutma bu günü bu tarihi
    Kelimelere sığmaz tarifi
    Dize getirdim talihi
    Aynen öyle aynen öyle
    Kalem yazar tükenir
    Kader yazar tükenmez
    Tükenmesin sevgimiz
    Aynen öyle aynen öyle
    Hemen koşa koşa evime gittim
    Evimin altını üstüne getirdim
    Tarih burada kader burada
    Yaprağında
    Aynen öyle aynen öyle

Ajda pekkan-aynen öyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Ağlama Yarım

Ajda Pekkan - Ağlama Yarım

Ağlama yarım ağlama Karaları bağlama Senden haber alır almaz Dönüyorum yanına Kahrımı çekmez senden başkası Gözbebeğimsin yok bu işin şakası Duy da inanma söylenenlere Aşkımızı kıskanıp da imrenenlere Sevgilim olamaz senden başkası
  4. Ajda Pekkan - Aynen Oyle ALbum Tanıtımı

Ajda Pekkan - Aynen Oyle ALbum Tanıtımı

1. Aynen Öyle Söz & Müzik: Şehrazat 2. Flu Gibi Söz & Müzik: Şehrazat 3. Gerisi Hikaye Söz & Müzik: Şehrazat 4. Hepimiz Yaptık Söz: Zeynep Talu Müzik: Tolga Tamöz 5. Stretch Söz & Müzik: Bülent Yetiş 6. Söz Söz & Müzik: Sezen Aksu 7. Yan Söz & Müzik: Bülent Yetiş 8. Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olamaz Söz & Müzik: Şehrazat 9. Can Gidiyor Söz: Şehrazat Müzik: Emre...
  5. Ajda Pekkan konserinde

Ajda Pekkan konserinde

Ajda Pekkan konserinde dans eden seyirciler ile sahneyi göremediklerini ileri süren bir başka grup arasında kavga çıktı. İki kadın izleyici baygınlık geçirdi. Türk pop müziğinin tartışmasız yegane divası Ajda Pekkan' ın, Bodrum' da verdiği konseri sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Petek Dinçöz, Erdal-Emel Acar çifti de izledi... Neşeli görüntüler eşliğinde başlayan...

Sayfayı Paylaş