gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bir Başka Aşk

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ben ne zaman ki senin eline değdim Bir ateş bir kör bir kül şu bedenim

Ne varsa yaktın yok ettin benliğimde

Kör bir kuyuda yalnızca senin tenin

O anda ben benim dünyamdan kovuldum

O anda ben boşluklara mahkum oldum

Sen... Sen aslında kimsin nesin

Ben yok oldum

Artık bana ne ölüm var ne de doğum

İ�eytan melek, günah sevap, doğru yanlış

Anlamı yoksa

Bu aşk başka bir aşk

Ben ne zaman ki düştüm o gözlerine

Ne ışık kaldı ne bir umut içimde

Ne gökyüzü ne yıldızlar ne de güneş

Her ne varsa artık senin hapsinde

O anda ben...

Ben ne zaman duydum ki kökünü içimde

Ne anım kaldı ne de başka bir zevk

Ne bir çiçek ne de şu dağlarda ahenk

Sen oldun olalı kalmadı başka bir renk

O anda ben...

Ajda Pekkan - Bir Başka Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sihirli Aşk

Ajda Pekkan - Sihirli Aşk

Mevsimler geçti, değişti insan da Aşka yer kalmadı yaşamda çocuklar gibi doğmalı aslında Sevenler olmalı yarın da Kalpler hatırlar sen unutsan da Bir sihirdir o çok zaman Büyü olur sarar dört yandan Ateş gibi yakar bazen Bir umut sanki yaşatan Bazen sessizce hayat gelir geçer Bazen fırtınalar kasırgalar eser Yıllardan beri böyle sürer gider Mutluşun bir kere sevmişsen eğer...
  2. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  3. Ajda Pekkan - Başkasını Tanımam

Ajda Pekkan - Başkasını Tanımam

Hayra yorma rüyayı Pembe görme dünyayı Yağmur çamur kar kış bahar Daha daha neleri var Herşey balkaymak değilkı Bunun bir de açısı var Yaşamaya bak doya doya Hayat değmez ağlamaya Aradığın o aşk bende Yıllardır aklım hep sende Gözümü açtım seni gördüm Başkasını tanımam Bazen sarhoş deli başıboş Bazen kuytu köşede loş Bana sen sevdiğini söyle O an olsun içim bir hoş...
  4. Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

senle gezerken seni severken Ne mesuttum bilsen Deniz ve güller aşkımı süsler Sen bir geri gelsen O eski şarkımızı Beraber yine şenle Söylesek gel sevgilim Gözlerimde sen sözlerimde sen Ne yalnızım bilsen O solan gülde her yeni günde Seni bulabilsem Geçmeden günlerim gel Sevincim neşemle sen Gülelim eğlenelim Gönül oyunu bir kumardır bu Bbir kazanabilsem Bir yıldız...
  5. Ajda Pekkan - Aşk Budur

Ajda Pekkan - Aşk Budur

Bazen bir bakışta başın döner Böyle başlar sevgiler En güzeli sanki buymuş gibi Birden seni sarhoş eder Gözler konuşunca kalbin durur İşte aşk budur Aklı başından gider kaybolur İşte aşk budur Samanlık seyransa sevenler mutluysa Aşk budur Sen ondan kaçsan da arar bulur Aşk budur Daldan dala gezer konar gönül En sonunda üslanır Kim demiş çirkindir günahkİ¢rdır Sevildikçe...

Sayfayı Paylaş