gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Gel Ne olur fazla zaman geçmesin

Sahnelerde perde inmeden

Ve ışıklarım sönmeden

Gel

Ne olur fazla zaman geçmesin

Alkışlayan eller dinmeden

Ve şarkımlarım bitmeden

Bazısı yağmurda ölmek ister

Kimi güneş varken

Bazısı yalnız, huzur içinde

Yatakta uyurken

İ�imdi ben bu sahnelerde ölmek istiyorum

Evet ben bu sahnelerde renkli ışıklar altında

Veda etmek en güzeli alkışlar içinde

Orkestra eşliğinde bir gece sahnede

Gel

�zellikle salon doluyken

Hayranlarım ayaktayken

Gel

Seninle ben bu son galamda

Dans edelim bir şarkımda

Yaşantım hep böyle geçti benim

Sahneler benim evim

Herkes gibi ölmek için bir yeri

Son bir evi varsa

Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece

Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece

Tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne vardı, gülüyordun ya öperken Bu gece seninle olalım derken canım Sildim seni o anda kalbimden Neydi kopan içimden Yıllar zincirinden öldüm sanki yaşarken Kaçtım hemen o sahneden Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde Azalır açılarda belki gitgide Uykusuz her gece bu soğuk kahvede Sabahlarım bazen günlerce Rüyalarıma gelme diye...
  2. Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor Duyuyor musun Dostlar seni söylüyor şahı mutsuz musun Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun Her şey gönlünce olmaz demiştim sana Kaderden kaçılmaz görüyorsun Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar...
  3. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  4. Ajda Pekkan - Bu Gece

Ajda Pekkan - Bu Gece

Bu gece çok şeyler olacak Boş kalpler aşkı bulacak bu gece Bu gece bir yıldız kayacak Dilekler gerçek olacak bu gece Bu gece özlenen gece Yıllardır beklenen gece Bu gece eğlen delice Herşey boş bitmeden bu gece Gözler konuşacak bu gece Diller buluşacak bu gece İ�iftler yapışacak, tenler tanışacak Kalpler tutuşacak bu gece Hisler gelişecek bu gece İnançlar değişecek bu gece...
  5. Ajda Pekkan Sahneden Seyircilerin Üstüne Atlayacak !

Ajda Pekkan Sahneden Seyircilerin Üstüne Atlayacak !

ajda pekkan haberleri ajda pekkan konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkısı Madonna'nin görkemli İstanbul konserinin ardından, aynı yerde konser vermek için hazırlıklar yapmaya başlayan süperstar Ajda Pekkan sahneden seyircilerin üstüne atlayacak. Evet , yanlış duymadınız melekler, genelde rock konserlerinde yapılan bu hareketi yapacak olan Ajda Pekkan, yapacağı büyük sahne şovuyla da...

Sayfayı Paylaş