gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bir sayfa kopuyor zamandan Ayrılırken sen yanımdan

Bu aşkın daha en başından

Korkuyordum ben sonundan

Bir günah gibi gizledim seni

Kimse görmedi seninle beni

Ağlar içim güldü gözlerim

Bir günah gibi gizledim

Ne bugün ne de yarından

Beklediğim ne kaldı

Beni o gün senden kıskanan

Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Her gün şu sokaktan geçen Genç çifte bakar hayal ederim İkimiz onların yerinde olsaydık Yıllar geçmeseydi derim Her gün şu balkonda oturan Evli çifti hayran izlerim Zamanı durdursak ben ve sevgilim Onlar gibi olsak derim Neden hasretiz bir başka kişiye Bir başka cennet ve bahçeye Neden belli içimizdeki benle İ�elişkideyiz gerçekte Ne güzel her gün elele dolaşmak Koşarken...
  3. Ajda Pekkan - Kabus Gibi Gelme Üstüme

Ajda Pekkan - Kabus Gibi Gelme Üstüme

her dönüşün aynı sahnelerle dolu yüzündeki ifadeyi ezberledim oyun bitti geldi hikayenin sonu kabus gibi gelme sakın üstüme kandırmaya çalışmaktan vazgeçsen faydası yok değişemezsin asla sen lütfen hemen geç olmadan terketsen kabus gibi gelme sakın üstüme dönmem bu kez sözümden dönmem dünyayı versen gelme kabus gibi üstüme senden sevgili olmaz bir an bile yaşanmaz gelme kabus...
  4. Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Asuman Krause neden böyle dedi? Mankenliği bırakan Asuman Krause, nelere el atmadı ki? Sinema, tiyatro hatta şarkıcılık derken şimdi de televizyon programı sunuyor. Wipe Out adlı yarışma programında en çok da kendisi eğleniyor. Krause Hürriyet'e yaptığı samimi açıklamalarda "Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum" dedi. Ajda gibi kedi bakmak istemiyorum "Güzel bir program...
  5. Kızlar Ajda Pekkan gibi bacaklarınız olabilir.

Kızlar Ajda Pekkan gibi bacaklarınız olabilir.

Ajda Pekkan “O bacaklar için eşek gibi çalıştım. Her gün spor yapıyorum. 1.5 saat kol, 1.5 saat bacak çalıştırıyorum. Formumu egzersizlere borçluyum. Pilates, jimnastik, kardio ve yürüyüş yapıyorum" diyor.. Gerçekten yaşına göre süper bacakları var... İşte sizlerde böyle bacaklara sahip olmak isterseniz yapmanız gerekenler şunlar; 1 - Haftada üç gün, yarım saat aerobik veya step...

Sayfayı Paylaş