gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bir Hata

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

veda etmeden son defa dolar yıllar gözlerime

yalan dolu açılar

yaşar hala benimle

unutmak kolay değil

nefret geçse yerine affetmek zor kelime

yakışmıyor dilime

insan alışır zamanla korktuğu yalnızlığa

kalsam da bir başıma yeterim kendi kendime

ya sen sen sevmeyi bilmeyen

neden sevildikçe kahreden

oysa pişmanlığı bir deneşen

bilsen neler alırdin benden

bir hataydı belki de yaşanması gereken

silinecek zamanla herşey günün birinde

açılar dinse bile izler kalır derinde

aşık olursam bir daha yenilmem hislerime

dönerim yol yakınken geç olmadan gizlice

ya sen sen sevmeyi bilmeyen

neden sevildikçe kahreden

oysa pişmanlığı bir deneşen

bilsen neler alırdin benden

bir hataydı aşkımız yaşanmaya değmeyen

Ajda Pekkan - Bir Hata konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

sakın sakın ha Şeni bana bir sorsalar Ah sen nesin anlasalar O gülen gözlerin ardında Neler neler saklıdır Seni bırakıp da gidenler İnan bana çok haklıdır Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Size ne diller döker Yalandan yüze güler Bekle beni der de Başka biriyle gider Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Az mı çektirdi bana Zehir oldu bu...
  4. Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Hatırlar mısın bizi sen o yıllarda Başbaşa cebimiz boş hayaller zengin Koşardık ordan oraya elele karda yağmurda Aşk diye birşey vardı aramızda Yolum düştü de bugün uğradım yıllardan sonra Her köşede gizlenmiş sanki binbir hatıra Saklanırken gözlerden uzak Kaybolun derdik yıldızlara Yalnız bizim için dönerdi bu dünya Kimbilir kimler bizlerden sonra Yaşıyor o yalancı mutlulukları...
  5. Ajda Pekkan Adana'yı salladı

Ajda Pekkan Adana'yı salladı

ajda pekkan resimleri konserleri istanbul konseri bilet fiyatları konser resimleri haberleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Olay kadın Ajda pekkan Yine yaptı yapacağını melekler :D:D verdiği her konseri ile hayranlarını yerinde durdurmayan Pekkan Bu kez Adana'yı salladı :D:D kendi tasarımlarını yapan Ajda Pekkan Herşeyi ile süper melekler :D:D Gelelim Adan Konserinin Detay...

Sayfayı Paylaş