gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bir masal anlatsam sana kollarımda İ�u benim dünyamda seni rahatlatsam

Bir masal anlatsam hem de bulutlarda

Ve sen de insansan bana

Rengarenk ülkemde batmayan güneşe

Kanatlanıp üçsam seninle

Bir inci denizinde bir mercan evinde

Sevişebilsek birlikte

Bir masal anlatsam sıcacık yuvamda

Işıtsam uyuşan o hayal dünyamda

Bir masal anlatsam herşeyi unutsan

Kendini bıraksan bana

Bir masal anlatsam ve ben de inansam

Bana olan aşkına

Ajda Pekkan - Bir Masal Anlatsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. masal anlat babam

masal anlat babam

Bana bir masal anlat baba İçinde denizler balıklar Yağmurla kar olsun Güneşle ay Baba bir masal anlat bana İçinde bütün oyunlarım Kurtla kuzu olsun Şekerle bal Anlatırken tut elimi Uykuya dalıp gitsem bile Bırakıp gitme sakın beni Bana bir masal anlat baba İçinde tüm sevdiklerim İçinde İSTANBUL olsun
  4. Ajda Pekkan Adana'yı salladı

Ajda Pekkan Adana'yı salladı

ajda pekkan resimleri konserleri istanbul konseri bilet fiyatları konser resimleri haberleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Olay kadın Ajda pekkan Yine yaptı yapacağını melekler :D:D verdiği her konseri ile hayranlarını yerinde durdurmayan Pekkan Bu kez Adana'yı salladı :D:D kendi tasarımlarını yapan Ajda Pekkan Herşeyi ile süper melekler :D:D Gelelim Adan Konserinin Detay...
  5. Çocuklarınıza Masal Anlatın

Çocuklarınıza Masal Anlatın

masal anlatmak masalın önemi Bazı ebeveynler çocuklarına daha küçük anlamaz diye masal anlatmak istemez melekler :) Oysa küçük yaşta da olsa çocuklarınıza masal anlatmak , ileri ki yaşlar için şimdiden sohbet ortamı yaratmanıza, bunu çocuğunuza benimsetmenize ve de aranızdaki iletişimi güçlendirmenize fayda sağlayacaktır. Bu yüzden melekler, çocuğunuza masal anlatmayı ihmal etmeyin :tik:...

Sayfayı Paylaş