gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ajda Pekkan Cratos Premium Hotel 2011 Yılbaşı Programı

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

cratos premium hotel yılbaşı ajda pekkan yılbaşı programı Süper star Ajda Pekkan Kıbrıs Cratos Premium Otel de 2011 yılında unutulmaz bir yılbaşı yaşamak isteyenleri bekliyor.Kıbrıs'ta sahne alacak olan Ajda Pekkan'ı dinlemek istiyorsanız soluğu Kıbrıs Cratos Premium da almanız yeterli olacaktır [​IMG]

Las Vegas’ın Büyülü Dünyası…
    Süper Star Ajda Pekkan 31 Aralık 2010 Gecesi Kıbrıs Cratos Premium’da…
    Yılbaşı programı fiyatlara dahil olup limitsiz yerli içki servisi olacaktır.

İletişim: Cratos Premium Çatalköy Girne / K.K.T.C.
    Telefon: +90 392 444 42 42

Ajda Pekkan Cratos Premium Hotel 2011 Yılbaşı Programı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Bebek Hotel Yılbaşı Programı

İstanbul Bebek Hotel Yılbaşı Programı

İstanbul bebek Hotel yılbaşı programı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için gerekli bilgiler Yer: Bebek Otel Adres: Cevdet Paşa C. N:34 D:A-B Bebek M. Beşiktaş - İSTANBUL Tarih: 31 Aralık 2009
  2. İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

dedeman yılbaşı İstanbul Dedeman yılbaşı programını merak edenler için sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Unutulmaz bir yılbaşı geçirmek isteyenler kesenin ağzını biraz açmak zorunda kalacak bu muhteşem mekan için.. Güçlü sesi ve sahnedeki zarif duruşuyla Candan Erçetin, Dedeman İstanbul’da !!! Eşsiz bir yılbaşı ziyafeti ve yemek müziği ile başlayacak olan Yılbaşı programı,CANDAN ERÇETİN ve...
  3. Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

Hülya Avşar Yılbaşı Programı 2011

hülya avşar yılbaşı hülya avşar yılbaşı programı 2011 2011 Hülya Avşar ile birlikte 2011 yılına girmek isteyenlerin ortak adresi İstanbul Wow otel.Unutulmaz bir yılbaşına sevdiğiniz sanatçılar ile birlikte girmek istiyorsanız sizlere Hülya Avşar'ın sahne alacağı yılbaşı programıyla ilgili ayrıntılı bilgilere geçiyorum. WOW İstanbul Hotel 2011 Yılbaşı gecesi Hülya Avşar ve Hale Caneroğlu’nun...
  4. Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

petek dinçöz yılbaşı 2011 petek dinçöz 2011 yılbaşı programı Eski mankenlerimizden şimdiki sanatçılarımızdan olan Petek Dinçöz 2011 yılbaşına Kıbrıs Jasmine Court Otelde sahne alacak sanatçılarımızdan biri.Eğer sizde yılbaşında Kıbrıs'ta girecek olan kişilerdenseniz Petek Dinçöz sizi yılbaşına birlikte girmeniz için Jasmine Court otelde bekliyor:)
  5. Ajda Pekkan Sabah Programı Yapacak!

Ajda Pekkan Sabah Programı Yapacak!

ajda pekkan, ajda pekkan haberleri, ajda pekkan sabah programı Sevgili melekler, ilk okuduğumda gözlerime inanamadım. Zira halkın arasına karışmaktan kaçan, ekranlarda dahi sık sık görünmeyen, magazinde tek tük rastladığımız Ajda Pekkan bir sabah programında karşımıza çıkacak! "Sabah Sabah Ajda Pekkan" tarzı bir program olmayacağı kesin :D:D Ancak yine de kafamda tasavvur...

Sayfayı Paylaş