gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Daha Neler

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Şeni buldum gönlümde ne zaman geldin söyle Böyle davetsiz misafir görmemiştim ömrümde aman

İ�nceleri şaşırdım sonraları alıştım

Sen de kaderimi gibi alnıma yazılmışsın aman

Ah... Neler açtı başıma

Meğer aşkı çalıp kaçan

Vefasızın biriymiş aman

Neylemeli daha neler söylemeli

Neylemeli

Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor

Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor

Karaları bağladım için için ağladım

Yemin ettim ahdettim öçümü alacağım aman

Haberler iletmişsin, alsın canım demişsin

Ben canımdan bezmişim başka canı neyleyim aman

Ah... Neler açtı başıma

Meğer aşkı çalıp kaçan

Vefasızın biriymiş aman

Neylemeli

Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor

Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor

Neylemeli of... Aşkın öldürüyor

Ajda Pekkan - Daha Neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

çoktandır anladım senin gözün dışarda Eskisi gibi bağlı değilsin bana Gelmem bu oyuna bırakmam yanına Ne işler açarım başına Seveceğim gezeceğim Görürsün sana neler edeceğim Bir yerine bin cezayla Hakkından geleceğim senin Ne hayrın dokunur ne bir şey umulur Başkası sende bilmem ki ne bulur Elinden uçanla bir kaçan kurtulur Bugün seversin yarın unutur Seveceğim gezeceğim...
  2. Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylaylom hiç rahat yok mü bana şu yalancı dünyada kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hesap soramaz bana kim çıkarsa karşıma kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hür doğdum hür yaşarım kime ne kime ne kölemiyim sana ben sana ne sana ne zararım kendime kime ne kime ne sen bak kendi...
  3. Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Ajda Pekkan - Ne Tadı Var Bu Dünyanın

Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ne tadı var bu dünyanın Ne hayat ne rüyanın Ne bugünün ne yarının Ne sensiz hatıranın Gelmezsen öpmezsen Sevmezsen dönmezsen Ne anlarım ben bu aşktan Dudakların uzakta Vazgeçtim ben bu sevgiden Sen düştün kalbimden Gelmezsen dönmezsen öpmezsen sevmezsen Ağlamaya var mı nazım Yorgun düştü gözüm Vazgeçerim elbette ben Dönmez sevmez öpmezsen
  4. Ajda Pekkan - Ne Günler

Ajda Pekkan - Ne Günler

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama Aylar yıllar aşırlar var daha Her yerde izin kalmış sanki herşeyde şu ağaç gölgesinde karşı sahilde Maşamda uzandığım suyla ekmekte Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de Bazen gözle görülmeyen hayallerde Bazen de gökkuşağının ötesinde Bakarşın barışır geçmiş gelecekle Karşılaşırız bir...
  5. Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Her kalbin bir aşk hikayesi vardır Benim hikayemse çok açıklı Bir tek sevdiğim elimden gitti Dinleyin bu hayat ne acı Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat Yeni bir aşk bul eskisini sen at İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen Olacak bir gün hepsi kabahat Bana çok sevdiğini söylemişti Hayat olmaz sensiz demişti Bir baktım ki bana yüz çevirdi Kalbini başkasına verdi Bu ne biçim...

Sayfayı Paylaş