gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı !

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ajda pekkandan itiraf haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, yılın ilk itirafı süperstar Ajda Pekkan 'dan geldi. Süperstar ne konuda hangi itirafta bulundu merak edenler için işte haberin devamı...

Süperstar Ajda Pekkan yılın son konserinde, Savoy Ottoman sahnesinde unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı.

Saat 23.00'te sahne alan Pekkan, eski ve yeni şarkılarını seslendirdiği gecede yine beğeni toplamayı bildi. Kırmızı uzun elbisesi ve iri takılarıyla dikkat çeken Pekkan, yılbaşında kırmızı giymenin uğruna hep inandığını dile getirdi. Ajda Pekkan bu sözlerinin üzerine bir de itirafta bulundu. "Sahne almadan önce çok inanmasam da kurşun döktürdüm" diyen sanatçı, kötülük ve kem gözlerden uzak bir yıl dilediğini söyledi. Öte yandan sanatçı yeni yılda çok iddialı bir albüm çıkaracağını, Aysel Gürel'in sözlerini yazdığı şarkıları seslendireceğini, albümde R&B ve Trakya ezgileri olacağını söyledi.

Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yıllar

Ajda Pekkan - Yıllar

Duyguları kederiyle mutluluğu güzelliğiyle Yıllar gelip geçiyor özleyişle bekleyişle Bulduğuyla yetinmeyen bu sonsuz çırpınış niye İ�yle bir çark ki zaman dönüyor deliçesine Yıllar seni bana getiren tek dostum oldular Yıllar bana hayatı sayfa sayfa okuttular Yıllar boğazımda düğüm gözümde yaş oldular Yıllar sonunda seni bana verip kayboldular Bambaşka görünüyor sevince dünya...
  2. Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda

Ajda Pekkan - Sensiz Yıllarda

Yağmurlu bir gündü Tıpkı bugün gibi Kaybetmiştim seni Taştı gözyaşım Karıştı yağmura Bensizdin yıllarca Sen neyi aradın Sevgiyi buldun mü Yabancı kollarda Mutlu oldun mü Sensiz yıllarda yaşadım sanma Sensiz yıllarda unutmadım seni Sensiz yıllarda belki arar da Sorarsın diye avunmadım
  3. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  4. Ajda Pekkan - Gençlik Yılları

Ajda Pekkan - Gençlik Yılları

Her damla yaş bak anlatıyor Bana geçen o günleri Kalbimde hep hatıraları Unutulmaz gençlik yılları İçimde kaynayan bahar rüzgarı Ruhumda yarattı ilk aşkı Kalbimde hep hatıraları Unutulmaz gençlik yılları Bak şimdi eski bir masal Artık bu mazide kalan Yıllar geçseunutulmaz Kalplerde hatırlanan Bir ömür böyle akıp gitti Sönmedi aşkın ateşi Hiç unutmadım hep hatırlarım Geçen...
  5. Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

ajda pekkan, aşıkmı, bülent çavuşoğlu, ilişkisi, itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler Süper Star Ajda Pekkan sonunda aşkını itiraf etmiş melekler... “Yakar Geçer” albümüyle yaza damgasını vuran Ajda Pekkan, tutkularını, aşklarını ve yeni koleksiyonu Ajda Pekkan Private Collection’ı Hello! dergisine anlattı. Adı geçtiğimiz haftadan beri evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile anılan sanatçı,...

Sayfayı Paylaş