gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Dert Bende

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

dert bende derman sende aşk bende ferman sende

öldüren güldüren

her gün ağlatan kalp sende

mevsimler gelip geçse de

aşk beni benden etse de

dünyada hayat bitse de

yine olumsuz aşk bende

istemem ayrılık boynumu buksun

istemem aşkıma leke sürülsün

ben rüyamda bile yalnız seni sevdim

istemem baharda yaprak dökülsün

aşkın alevse hasretin bir kör

senin yokluğunu kalbime sor

dünya seninle gelmiş gibiyim

sensiz yaşamayı düşünmek çok zor

sev demem sevme demem

sen de benim gibi sev diyemem

ömrümün neşesini seninle buldum kaybedemem

nerelerdeydin sevgilim

seni kader mı sakladı

yıllardır beklenen huzur

şimdi beni kucakladı

Ajda Pekkan - Dert Bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Özletme Beni

Ajda Pekkan - Özletme Beni

bir darıldım bir sarıldım sana ben bazen güldüm bazen oldum sana ben neden böyle güzelsin sen söyle neden her gün aşık olurum sana ben yeniden koşa koşa geldim sana özletme beni bir orada bir burada bekletme beni hadi hadi durma bana gel alem kıskansın deli divane olmuş bu gönül aşkınla yansın
  2. Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Kimbilir kaç günüm kaldı seninle Acısı sevinci ve her şey ile Kimbilir daha ne kadar sürücek kimbilir Yetmiyor bu sevgi bir tek an için Son defa insafa gel benim için ne olur Ne olur erteleme beni de ne olur Bir anlık heves için bir anlık heyecanla Dokunma ve oynama gururumla Oyalama beni veda et artık Baştan çıkarma veda et artık İstersen hakimi ol tatmadığım duyguların Dokunma...
  3. Ajda Pekkan - Dinlemelisin Beni

Ajda Pekkan - Dinlemelisin Beni

Bir kalemde siliyor atıyorsun bütün gerçekleri Dört ediyor değişmez biliyorsun iki kere iki Yusyuvarlak dünya dönüyor görüyorsun düz değil kı Gün batınca ufukta yerine ay doğar geceleri Dinlemelisin sen dinlemelisin, dinlemelisin beni İstemelisin sen öğrenmelisin sabırla beklemeyi Dinlemelisin sen dinlemelisin, dinleşene kalbini İ�arpıyorsa dinle, her vuruşta söyle seni sevdiğimi...
  4. Ajda Pekkan - Beni De

Ajda Pekkan - Beni De

Beni de düşünceler alır birden Korkutur hep gelecekten Ve hergün yeniden yaşadığım sevginden Uzun sürmez hemen geçer yeşerir içimde sevgiler Anlıyorum bugün dünden daha güzel Beni de bir garip yalnızlık sarar Yanımdadır hatıralar Ağlamak istemesem de titrer dudaklarım İ�ıkarım sokaklara karışırım insanlara Yeniden yaşamaya başlarım Mantığım duygularım birbiriyle savaşır Bilmem...
  5. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım

Sayfayı Paylaş