gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin

Aşka uymuyor canım hislerin

Daha dün hani bendim tek sevdiğin

Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi

Yoksun ortada sen aradığımda

Sen şurada burada hep onunla bununla

Gözlerin dolaşıyor etrafta

Doğru mü değil mı

Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese

Doğru mü değil mı

Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben nerde

Doğru mü değil mı söyle

Doğru mü değil mı

Yalancının mumu söner sonunda

Aldanan sen olursun sakın unutma

Ahda girmiyor canım aldatmaca

Hazırla kendini bana geldi sıra

Doğru mü değil mı

Mavi boncuklar elinde karışıyor birbirine

Doğru mü değil mı

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle Tüm geçmişleri mutlu günleri Sıldım demişsin doğru mu söyle Sen mı bırakıp unutacaksın Sen mı terkedip de gideceksin Sen mı yoksa ben mı söyle Sen mı başkasına koşacaksın Sen mı arayıp sormayacaksın Sen mı yoksa ben mı söyle Günler geçecek mevsimler dönecek Zaman değişecek istemesen de Her tatlı sözün her gülen yüzün...
  3. Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Hatırlar mısın bizi sen o yıllarda Başbaşa cebimiz boş hayaller zengin Koşardık ordan oraya elele karda yağmurda Aşk diye birşey vardı aramızda Yolum düştü de bugün uğradım yıllardan sonra Her köşede gizlenmiş sanki binbir hatıra Saklanırken gözlerden uzak Kaybolun derdik yıldızlara Yalnız bizim için dönerdi bu dünya Kimbilir kimler bizlerden sonra Yaşıyor o yalancı mutlulukları...
  4. Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil

Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil

Aşk deyip de geçme sevgilim Aşk başlı başına bir sanat Bir tatlı cümleyle geçmiyor Geçmiyor hayat Kendinden bir şeyler vermezsen Paylaşmayı eğer bilmezsen Mutlu düşlerindeki gibi Geçmiyor hayat Aşk oyun değil Her gün yeniden Yaratılmalı sevgi dediğin Aşk oyun değil Bir ömür boyu Yaşatılmalı her aşk dediğin Aşk deyip de geçme sevgilim Aşk başlı başına bir sanat Böyle boş...
  5. Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

Okuyabiliyor musunuz ilginç değil mi?

Bir ignliiz üvnsertsinede ypalın arsaitramya gröe , kleimleirn hrfalreinn hnagi sridaa yzalidkilrai ömneli dgeliims.. Öenlmi oaln brinci ve snonucnu hrfain yrenide omlsaimyis..Ardakai hfraliren srisai kriaisk oslada ouknyuorums.Cnükü kleimlerei hraf hraf dgeil bri btüün oalark oykuorumusz. Bakın nasıl da düzgün okudunuz ilginç değil mi ?:)

Sayfayı Paylaş