gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Dönmem Sana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Aşk güzeldir derler ama hep masaldır Aşk güzeldir diye sen bir çocuğu kandır

Ben bilirim aşkın açısı

Kalbimdedir dinle hala bak ağrısı

Sen ağlattın beni yıllarca ardından

Yıkıldım ah bittim bense hep aşkından

Bir gün baktım ki aşk bitmiş

Sevdiğim de başka aşka koşup gitmiş

Bomboş şimdi elim ağrıyor bak kalbim

Kim demiş aşk güzel ömre bedel

Yalnızım şimdi ben uzakta sevginden

Yaşlar gözlerimde sebebi senden

Ben ağlarken aşk nasıl güzeldir dersin

Madem dedin peki ne için gidersin

Nasıl inanırım artık sana

İ�lürüm de vallahı hiç dönmem sana

Ajda Pekkan - Dönmem Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

çoktandır anladım senin gözün dışarda Eskisi gibi bağlı değilsin bana Gelmem bu oyuna bırakmam yanına Ne işler açarım başına Seveceğim gezeceğim Görürsün sana neler edeceğim Bir yerine bin cezayla Hakkından geleceğim senin Ne hayrın dokunur ne bir şey umulur Başkası sende bilmem ki ne bulur Elinden uçanla bir kaçan kurtulur Bugün seversin yarın unutur Seveceğim gezeceğim...
  2. Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

Ajda Pekkan - Sana Ne Kime Ne

laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylay lay lala lalallay laylaylaylom hiç rahat yok mü bana şu yalancı dünyada kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hesap soramaz bana kim çıkarsa karşıma kimin ne hakkı var kı karışır hayatıma hür doğdum hür yaşarım kime ne kime ne kölemiyim sana ben sana ne sana ne zararım kendime kime ne kime ne sen bak kendi...
  3. Ajda Pekkan - Sana Doğru

Ajda Pekkan - Sana Doğru

Herkes seçer kendi yolunu Bilmem ki mutsuzluk mü sonu İ�u günlük güneşlik dünyada Bülür en zorunu Benim yolumsa sana doğru Dolandı durdu İ�ıkmazmış bir sokakmış Meğer dönülmez oldu Dik yokuşlar uçurumlar Anlaşmazlıklar pusu kurmuş önümde Kurtar desem de sen vazgeçsen de Dönüp gitsem de sevgi mahkum elinde Bizi güçlükler ayırsa da Umudum var hala yarın da Ben severim aşkın...
  4. Ajda Pekkan - Sana Bana Yeter

Ajda Pekkan - Sana Bana Yeter

Sana bana yeter artar bile dünya Nedir bitmeyen kavga anlaşsak aramızda İkimiz aynı yolda varlıkta ve yoklukta Paylaşırsak herşeyi senin olur benim olan da Bende bir gönül var onu sana verdim Kurduğum hayallerin yarısı inan senin Gökteki yıldızlarla denizlerse herkesin Açgözlülük etme gel feda olsun sana herşeyim Tanrı zengin kul fakirse Onları görür sen üzülme Duayla sevgi...
  5. Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

şen oralarda sevgiden benden uzak belki mutluşun belki deli bense burada kimsesiz çocuk gibi bekler dururum bir dost eli iç içebilirsen kadehler zehir gibi hasretten geç geçebilirsen sevgimden don dönebilirsen herşeye o günlere istersen git gidebilirsen kalbimden sen oralarda razıysan unutmaya söyle sevgilim yazık bana dur sakın gelme kal benden uzaklarda kal haram olsun bu aşk sana...

Sayfayı Paylaş