gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Düşme Sakın

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Artık vazgeç sen benden Yeni aşk bul kendine

Bu sana bir ders olsun

Herkes dengi dengine

Ağlasan sızlaşan

Para etmez nafile

İnsanoğlu böyledir

Düşer kendi kendine

Düşenin dostu olmaz

Düşme sakın bir kere

Artık son ver sözüne

Bakma öyle gözüme

Yemin ettim bir kere

Asla dönmem geriye

Ajda Pekkan - Düşme Sakın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla

Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla

O eski şarkıyı yılllar sonra Yeniden bir daha söylemek O güzel günleri bir an olsun Düşlemek ve özlemek Hatırlar mısın bu şarkıyı Ben nasıl da çok severdim O son dansı bana sakla sevgilim Herbiri başka güzeldi Bazısı bizi üzerdi Yıldızlar mehtap ve gökyüzü Sanki bizi seyrederdi Nerede o günlerin coşkusu O güzel günlerin deli dolusu Nerede çabuk geçen zamanlar Eve geç kalma...
  4. Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

sakın sakın ha Şeni bana bir sorsalar Ah sen nesin anlasalar O gülen gözlerin ardında Neler neler saklıdır Seni bırakıp da gidenler İnan bana çok haklıdır Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Size ne diller döker Yalandan yüze güler Bekle beni der de Başka biriyle gider Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Az mı çektirdi bana Zehir oldu bu...
  5. Ajda Pekkan - İçme Sakın

Ajda Pekkan - İçme Sakın

çok sabahladığım bu yerde Uğradım geçerken de Tanır mıydım eskiden de Kendimi gördüm sende Madem teselli ararsın Neden içer ağlarşın Sonra kendinden geçer de Kadehleri kırarsın Hey dostum, içme sakın içme sakın derdin var Her gecenin sabahı her derdin çaresi var Bak dostum azı karar çoğu zarar kim sayar Boşaldıkça kadeh efkar artar Diyorsun dertli başın var Kiminki senden az...

Sayfayı Paylaş