gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Duy Feryadımı

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ah yüreğim bir çıkmaz sokak duygularım salkım saçak hayat başka sen bu aşka bir nokta köy oldu olacak

biraz sevinç biraz acı

ah bir fırtına başlangıcı

hüküm giydim ben sevmeye

çekerim her neyse günahını

yer gök dinledi ahımı

düy feryadımı

bende akıl kalmadı kı

aldın aklımı

birgün öyle

birgün böyle

şaşırdım kaldım

ben bu sevdanın uğruna kül oldum yandım

Ajda Pekkan - Duy Feryadımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda pekkan çok gergin

Ajda pekkan çok gergin

BUGÜNE DEK 25 KEZ BIÇAK ALTINA YATTIĞI SÖYLENEN AJDA PEKKAN, 'BAYRAMDA ESTETİK YAPTIRDIĞINIZ DOĞRU MU?' SORUSUNU DUYUNCA HAYRETE DÜŞTÜ Süperstar Ajda Pekkan'ın, Kurban Bayramı'nda bir kez daha estetik yaptırdığı konuşulmaya başlandı! Bunun üzerine, önceki akşam Arnavutköy'de arkadaşlarıyla yemek yiyen ünlü şarkıcıya, gazeteciler 'Yakın zamanda estetik yaptırdığınız doğru mu?' diye sordu....
  4. Ajda pekkan harika resimleri

Ajda pekkan harika resimleri

- Enbe Orkestrası'nın şefi Behzat Gerçeker ile “Kalbim” albümünde birlikte çalıştığı Ajda Pekkan, Hello! için birlikte objektif karşısına geçti,, işte o resimler,
  5. Ajda Pekkan İzmir Konseri...

Ajda Pekkan İzmir Konseri...

ajda pekkan, izmir konseri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ajda Pekkan'ın İzmir konseri ile ilgili ayrıntılar aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Ajda Pekkan Yer : İzmir Arena - 1649 Sok. No:107 - Turan - Bayraklı / İzmir Tarih: 02 Haziran 2011 Persembe 20:00 Fiyat : Ayakta - Tam: 80.00 TL Bonus İndirimli: 60.00 TL

Sayfayı Paylaş