gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Elimde Olsa

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Sana ilk rastladığım zaman Neydi beni benden alan

Nedense o an sen ve ben

Mutlu olmak varken

Yolumuz ayrılmış o zaman

Elimde olsa sevgilim

Bütün aşklarımı yok ederdim

O veda gününe dönerdim

Bir tek seni yalnız seni seçerdim

Elimde olsa sevgilim

Bütün yılları inkar ederdim

Ve sanki yaşanmamışçasına

Bir tek seni yalnız seni seçerdim

Bana söylediğin ilk söz

Aramızda gizli bir ses

İçimizdeki o nefes

Gizledim senelerce

Seninle o günden sonra

Neden yaşadık başka başka

Nedense o an şenle ben

Ajda Pekkan - Elimde Olsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  2. Ajda Pekkan - oldum Olası

Ajda Pekkan - oldum Olası

Gözümün önünde hayalın belirdi Elimi uzattım elini tutmaya Ayrılık aklıma nereden gelirdi çalıştım olmuyor unutmaya Hem üzgünüm hem de çok muhtacım O şarkıda seni bulmaya oldum olası ne zaman duysam Seni anlatan o hüzünlü şarkıyı oldum olası duyarım her an Seni anlatan o şarkıyı Ve... Ağlarım Kendimi topladım unuttum derken Anılar tutsağı bir insan oldum ben Nedendir acaba bu...
  3. Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Kendi halimde yaşayıp da giderken Geleceği beklemezken Bir çift yeşil göz, tatlı iki söz Aldı götürdü beni benden Aklım almazken hiç düşünmezken Uzaklaştım gerçeklerden Olsun varşın bu sefer de böyle yansın Acı verse de yeter bana aşkın Olsun varşın bırak günah da bende kalsın Kalbim bin zevki bir anda tatsın Gülerdim başkası anlatsa eğer Bilirim masallar biter Rüya da olsa çok...
  4. Ajda Pekkan - Olsam

Ajda Pekkan - Olsam

Sevgiden mey olsam Gönlüne akşam Dudağında ney olsam Tadına bakşam Bir kelebek olsam Yanağını okşaşam Yıldız yıldız bakışlarında Eğilip arınsam Sevgiden mey olsam Gönlüne akşam Dudağında ney olsam Tadına bakşam Bir kelebek olsam Yanağını okşaşam Bu güzellik deryasında Boğulsam Olsam, olsam Buhar olsam, bulut olsam Saçlarına dökülen Yağmur olsam Yakanda kokladığın...
  5. Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Ajda Pekkan - Kim Olsa Anlatır

Dile kolay yaşananlar Belkilerle geçen zamanlar Seni anlatan o heyecanlar O nefes alışlar uykusuz ve yalnız Hiç aklımdan değilken Gözlerinle karşılaştım birden Saklanacak ne vardı sanki söyle Nasıl da sevmiştik bak delice Nasıl da inanmıştık sevgimize Kim olsa anlatır O yaşanan ne güzel bir rüyadır Gerçek yalan ne farkeder sanki O artık kapanmış bir sayfadır Belki sen o...

Sayfayı Paylaş