gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Gerçek Ve Düş

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bir eski şarkı duyulmakta uzaktan Son saatleri yaklaşırken günün

Bir dost yelkenli seyretmekte ufuktan

Birleştiği yerde gerçekle düşün

Bir rüzgİ¢r olmuş eşiyor

Kalbim bu akşam Boğaziçinde

Bir an gözlerimden silinmeyen

O eşsiz güzelliğini

İ�yle özledim ki bilsen öyle özledim kı

Bir akşam daha yaşanmakta bahardan

Sessiz sedasız dönmekte dünya

Bir sayfa daha eksilmekte hayattan

Ben böylesine senden uzakta

Bir martı olmuş uçuyor

Gönlüm bu akşam Boğaziçinde

Yorgun benliğime huzur veren

O akşam saatlerini

İ�yle özledim ki bilsen öyle özledim kı

Bir an gözlerimden silinmeyen

O eşsiz güzelliğini

İ�yle özledim ki bilsen öyle özledim ki

Ajda Pekkan - Gerçek Ve Düş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Güzeldi hayat seninle Şenle gelirdi dünyam dile Güzeldi sevgimi inkİ¢rın Hatta reddin bile Sen benim çığlıklarımı İ�zlemlerimi bilemezsin Hayalimde yaşayan sana Sen benim demezsin Sevgilim söyle rüyamı bu Gerçek mı belki de aksini söyleme Başımda ağrı gözümde yaş Kalbim akıyor sana bak yavaş yavaş Seninle deli doluyum Sensiz ben bir hiç mı oluyum Seninle dertli ateşliyim...
  4. Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ben gülmeyi unutan Sonsuzlukta kaybolan Sen yeşerten dalı ben kurutan Biz ayrı topraklardan Sen severken ben uzaktan bakan Ben korkan yarınlardan Güzelsin eskisinden Yıllar gelmez peşinden Her sabah güneşle solarken ben Sen açarsın yeniden Bakma bana acıma Uğur ver ellerinden Taşlar döner altına sevgilim Doğuştan şanslışın sen Senin yolunda varlık Benim bahtım karanlık...
  5. Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında kavga çıkacak

Hakan Peker ve Ajda Pekkan arasında kavga çıkacak

hakan peker, popsav, ajda pekkan, kavga, tartışma, haberleri burada arkadaşlar. POPSAV'ın başkanı Hakan Peker, süperstar Ajda Pekkan'ı kızdıracak sözler sarfetti Melek'ler. Görülen o ki, kavga çıkacak :) POPSAV’ın ‘Sanatçı Huzur Evi’ yararına düzenleyeceği konser yine polemiklere neden oldu. POPSAV Başkanı Hakan Peker, etkinliğe davet ettiği Ajda Pekkan için,menajerinin “Ajda Hanım yaşlı...

Sayfayı Paylaş