gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

şen oralarda sevgiden benden uzak belki mutluşun belki deli

bense burada kimsesiz çocuk gibi

bekler dururum bir dost eli

iç içebilirsen kadehler zehir gibi

hasretten geç geçebilirsen sevgimden

don dönebilirsen herşeye o günlere

istersen git gidebilirsen kalbimden

sen oralarda razıysan unutmaya

söyle sevgilim yazık bana

dur sakın gelme kal benden uzaklarda kal

haram olsun bu aşk sana

iç içebilirsen kadehler zehir gibi

hasretten geç geçebilirsen sevgimden

don dönebilirsen herşeye o günlere

istersen git gidebilirsen kalbimden

dur sakın gelme kal benden uzaklarda kal

haram olsun bu aşk sana

haram olsun sana

Ajda Pekkan - Haram Olsun Bu Aşk Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sana Doğru

Ajda Pekkan - Sana Doğru

Herkes seçer kendi yolunu Bilmem ki mutsuzluk mü sonu İ�u günlük güneşlik dünyada Bülür en zorunu Benim yolumsa sana doğru Dolandı durdu İ�ıkmazmış bir sokakmış Meğer dönülmez oldu Dik yokuşlar uçurumlar Anlaşmazlıklar pusu kurmuş önümde Kurtar desem de sen vazgeçsen de Dönüp gitsem de sevgi mahkum elinde Bizi güçlükler ayırsa da Umudum var hala yarın da Ben severim aşkın...
  2. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  3. Ajda Pekkan - Dönmem Sana

Ajda Pekkan - Dönmem Sana

Aşk güzeldir derler ama hep masaldır Aşk güzeldir diye sen bir çocuğu kandır Ben bilirim aşkın açısı Kalbimdedir dinle hala bak ağrısı Sen ağlattın beni yıllarca ardından Yıkıldım ah bittim bense hep aşkından Bir gün baktım ki aşk bitmiş Sevdiğim de başka aşka koşup gitmiş Bomboş şimdi elim ağrıyor bak kalbim Kim demiş aşk güzel ömre bedel Yalnızım şimdi ben uzakta sevginden...
  4. Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

senle gezerken seni severken Ne mesuttum bilsen Deniz ve güller aşkımı süsler Sen bir geri gelsen O eski şarkımızı Beraber yine şenle Söylesek gel sevgilim Gözlerimde sen sözlerimde sen Ne yalnızım bilsen O solan gülde her yeni günde Seni bulabilsem Geçmeden günlerim gel Sevincim neşemle sen Gülelim eğlenelim Gönül oyunu bir kumardır bu Bbir kazanabilsem Bir yıldız...
  5. Ajda Pekkan - Aşk Budur

Ajda Pekkan - Aşk Budur

Bazen bir bakışta başın döner Böyle başlar sevgiler En güzeli sanki buymuş gibi Birden seni sarhoş eder Gözler konuşunca kalbin durur İşte aşk budur Aklı başından gider kaybolur İşte aşk budur Samanlık seyransa sevenler mutluysa Aşk budur Sen ondan kaçsan da arar bulur Aşk budur Daldan dala gezer konar gönül En sonunda üslanır Kim demiş çirkindir günahkİ¢rdır Sevildikçe...

Sayfayı Paylaş