gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Hatırlar mısın bizi sen o yıllarda Başbaşa cebimiz boş hayaller zengin

Koşardık ordan oraya elele karda yağmurda

Aşk diye birşey vardı aramızda

Yolum düştü de bugün uğradım yıllardan sonra

Her köşede gizlenmiş sanki binbir hatıra

Saklanırken gözlerden uzak

Kaybolun derdik yıldızlara

Yalnız bizim için dönerdi bu dünya

Kimbilir kimler bizlerden sonra

Yaşıyor o yalancı mutlulukları

Yok yok sevgilim biz o değiliz

Hergün damla damla tükenir aşk zamanla

Yolun düşerse birgün geçerken uğra

Yaşlı gözlerle bak o boş sokaklara

Yalnızlık çemberi sararsa açılar uyanırsa

Benim için de ağla ağla yarınlara

Ajda Pekkan - Hatırlar Misin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle Tüm geçmişleri mutlu günleri Sıldım demişsin doğru mu söyle Sen mı bırakıp unutacaksın Sen mı terkedip de gideceksin Sen mı yoksa ben mı söyle Sen mı başkasına koşacaksın Sen mı arayıp sormayacaksın Sen mı yoksa ben mı söyle Günler geçecek mevsimler dönecek Zaman değişecek istemesen de Her tatlı sözün her gülen yüzün...
  4. Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mü değil mı Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mü değil mı Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben...
  5. Ajda Pekkan Adana'yı salladı

Ajda Pekkan Adana'yı salladı

ajda pekkan resimleri konserleri istanbul konseri bilet fiyatları konser resimleri haberleri hakkında bilgi için meleklermekani.com Olay kadın Ajda pekkan Yine yaptı yapacağını melekler :D:D verdiği her konseri ile hayranlarını yerinde durdurmayan Pekkan Bu kez Adana'yı salladı :D:D kendi tasarımlarını yapan Ajda Pekkan Herşeyi ile süper melekler :D:D Gelelim Adan Konserinin Detay...

Sayfayı Paylaş