gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Her Yasin Ayrı Bir Güzelliği Var

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Şişli gözlerin dalmış uzaklara Dargın gibisin insanlara

Yabancısın sanki geçtiğin sokaklara

Tözlü çapraşık yollara

Geçerken yanımdan o an tanımadın beni

Hatırlamadın bile belki ismimi

Ben de değiştim sevgilim en az senin kadar

İnan ki her yaşın bir güzelliği var

Yüzündeki çizgilerinle saçındaki beyazlarla

Benim için eskisinden daha güzelsin

Bırak varşın geçsin yıllar

Bitsin artık bu korkular

Her yaşın ayrı bir güzelliği var

Duygular vardır duygularla beslenen

Belki yaşadık biz çok erken

Bir dönem gelir ömür boyu özlenen

Her anı canım seninle geçen

İnanmaz gözlerle bakma bakma yüzüme

Artık mutluşun belli, benden gizleme

Hatırlayıp da üzülme unut gülümse

Seviyorum inan seni her halinle

Ajda Pekkan - Her Yasin Ayrı Bir Güzelliği Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Kendi halimde yaşayıp da giderken Geleceği beklemezken Bir çift yeşil göz, tatlı iki söz Aldı götürdü beni benden Aklım almazken hiç düşünmezken Uzaklaştım gerçeklerden Olsun varşın bu sefer de böyle yansın Acı verse de yeter bana aşkın Olsun varşın bırak günah da bende kalsın Kalbim bin zevki bir anda tatsın Gülerdim başkası anlatsa eğer Bilirim masallar biter Rüya da olsa çok...
  2. Ajda Pekkan - Bir Gün

Ajda Pekkan - Bir Gün

Söz ver beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Sahile vuran o bembeyaz dalgalara Bir gün beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Al beni de yanına Benden uzakta olsan da Eski mutlu günleri İ�oktan unutmuş olsan da Zaman geçse de Bir biz kalsak şu dünyada Koşardım ben sana kollarına Bir gün gelirsem aklında O an beni ara Sor...
  3. Ajda Pekkan - Bir Anda

Ajda Pekkan - Bir Anda

Bir anda değişti dünyam Bir anda değişti herşey Yepyeni bir insan oldum Bir anda dostum bir anda Eskiden böyle gülmezdim İlk defa güldü gözlerim Bir anda sevdim dünyayı Bir anda dostum bir anda Gizli bir heyecan varmış yağmurda Gökte yıldızlar yanıp sönermiş durmadan Meğer en güzel mevsim baharmış dünyada Bilmezdim aşık olmadan Bir anda başladı hayat Mutluluk neymiş anladım...
  4. Ajda Pekkan - Bambaşka Biri

Ajda Pekkan - Bambaşka Biri

Şardı korkular gelecek yıllar Düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar Gözlerimde canlanıcak yaptığın haksızlıklar Herşey bambaşka olacak Döndün bak geldin şimdi Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi Seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek Geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi Olmaz artık kapı açık Arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık Bir zamanlar sen de bana acımadın Yalnız...
  5. Bir Ajda Pekkan Frikiği!

Bir Ajda Pekkan Frikiği!

ajda pekkan frikikleri 2011 ajda pekkan frikiği frikikleri ajda pekkan, istanbul konseri, frikik verdi, 2011, süperstar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu zamana kadar konserlerinde gayet dikkatli olan ve şansı yaver giden Ajda Pekkan son konserinde frikik vermekten kaçamadı. Önce ki gün Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosunda yoğun istek üzerine ikinci konserini...

Sayfayı Paylaş