gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece

Belki gelirsin sen bakarken pencereden

Gözler yanlız özler karda senden izler

Yürümek karda zordur

Gelirsen bak aşk budur

Dönsen köşeden şöyle

İ�arkı söylerim böyle

Laaay la lay la lay la lay

Yağma kar dur artık

Bak buz oldu kalbim

Yağma sesimi düy

Belki gelir sevgilim

Göz yaşım dur düşme

Gelmeyecek düşünme

Kes ağlamayı artık

Bak oldu bana yazık

Karda zordur yürümek

Anladım gelmeyecek

Dünya oldu bana dar

Neden yağdın söyle kar

Dünya oldu bana dar

Neden yağdın söyle kar...?

Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yere Bakan Yürek Yakan

Ajda Pekkan - Yere Bakan Yürek Yakan

Bilmem yüzümden belli mı Gülerken işveli işveli İçimde ah neler gizli Saklayamam ki sevgimi Aklım fikrim hep seninle Gözüm dolu tatlı düşle Bir öpücük versen yeter Derdim yok altın gümüşle Yere bakan yürek yakan Biliyorum aşkın yalan İ�u garipten ne istersin Merhatim yok mü dersin Yarın gönlün geçse bile Bugün sen bana yetersin
  2. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  3. Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Kendi halimde yaşayıp da giderken Geleceği beklemezken Bir çift yeşil göz, tatlı iki söz Aldı götürdü beni benden Aklım almazken hiç düşünmezken Uzaklaştım gerçeklerden Olsun varşın bu sefer de böyle yansın Acı verse de yeter bana aşkın Olsun varşın bırak günah da bende kalsın Kalbim bin zevki bir anda tatsın Gülerdim başkası anlatsa eğer Bilirim masallar biter Rüya da olsa çok...
  4. Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ne varsa bende var Aşk istediğin kadar Gel sararsan beni sar Ne varsa bende var Benden uzakta ne arıyorsun sen Yanındaki kaçıyor elinden Yalanlar bitmez, sana gücüm yetmez İnkar edersin sormaya değmez Her güzelin tadı başka sanki Vakit kalmadı yakalarşın belki Koş git kaçmadan, bıkıp usanmadan Bir de bana bak karşıdan Beni değil kendini seversin Boş kalınca çapkınlık edersin...
  5. Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir gölge gibi peşime düşer hatalar Kimbilir nerde nerde yanıldım hangi duygular aştım Kimbilir nerde kayboldu umut hangi delice yanlışta İsyan etsem belki bir an içimden İsyan etsem yaşadığım gerçeğe Belli etmem içimdeki açıları kederi Belli etmem kimseye Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir roman gibi aklımdan geçen o...

Sayfayı Paylaş