gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Hoşgör Sen

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bilsen neler dönüyor şu garip dünyada

Arkadaşlık düşmanlıkla yanyana

Bazen sebep bir aşksa çoğu zaman da para

Değiştirir insanları hep bir anda

Hiç bunları kendine dert etmeye değer mı

şu kısacık ömürler yeter mı

Hoşgör sen affet gitsin aldırma

Büyüklük sende kalsın sonunda

Sen sarıl o sana sarılmazsa

Sen unut unutmazsa

Hangimiz uğramadık sanki haksızlıklara

Dinle beni sakın uyma şeytana

Pişman oluyor herkes sonra yaptıklarına

Esir olma boş yere gururuna

Hoşgör sen affet gitsin aldırma

Büyüklük sende kalsın sonunda

Sen sarıl o sana sarılmazsa

Sen unut unutmazsa

Ajda Pekkan - Hoşgör Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Seninleyim

Ajda Pekkan - Seninleyim

Burada seninleyim Sokaklarda seninleyim Rüyalarda uykumda seninleyim Telefon çalsa bile Konuşurum sen diye Kapım açık bak yine seninleyim Başkası kollarımda Şen varşın yanımda öptüğüm dudaklarda seni özlerim Söylenen sözler senin Aşk şarkımsın benim Gözlerim kapalı seni dinlerim beklerim Bakarlar deli diye Sevişirim seninle Göremezler ben içimden gülerim Sen sağımda...
  2. Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ben gülmeyi unutan Sonsuzlukta kaybolan Sen yeşerten dalı ben kurutan Biz ayrı topraklardan Sen severken ben uzaktan bakan Ben korkan yarınlardan Güzelsin eskisinden Yıllar gelmez peşinden Her sabah güneşle solarken ben Sen açarsın yeniden Bakma bana acıma Uğur ver ellerinden Taşlar döner altına sevgilim Doğuştan şanslışın sen Senin yolunda varlık Benim bahtım karanlık...
  3. Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Ajda Pekkan - Sen Mutlu Ol

Nasıl bir kalp bıraktın Bilir mısın ardında Bilir misin kırılan Kalpler düzelmez asla Dönüp de hiç baktın mı Merak edip arkana Eden bulur güzelim Kalır sanma yanına Bir gün olsun gülmesem Hep ağlaşam da olur Karanlığın içinde Yalnız kalsam ne olur İnim inim inleşem Acı çeksem de olur Benim için farketmez Sen mutlu ol ne olur Geçmişteki günleri Bir an olsun hatırla...
  4. Ajda Pekkan - Sen İste

Ajda Pekkan - Sen İste

gözümün önünden gitmiyorsun sen hiç aklımdan çıkmıyorsun neden? baştan sana söylemeliydim arkadaşça yürütemem ben baştan beri söyledim olmaz ateşle barut yanyana durmaz sen iste herşey çok güzel olur sen iste elbet bir yol bulunur yeter ki iste hiçte zor olmaz sen iste aşkım akan sular durur
  5. Ajda Pekkan - Mesut Ol Sen

Ajda Pekkan - Mesut Ol Sen

Elveda aşkım Dinmiyor yaşım Nasip yokmuş sevgiden Sen oldun ilk giden Sörmüyorum neden Mesut ol sen Alın yazım bu Gelmedi sonu Boş bir aşkın ardından Yıllarca arkandan Koştum boş yere ben Mesut ol sen Ararsan bir gün Hayır hayır demem üzülme sakın sen Başkasını sevmem Mesut ol sen

Sayfayı Paylaş