gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - İki Yüzlü Aşk

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

İki yüzlü aşk tehlike İki yüzlü aşk bir leke

İki yüzlü aşka sen çok dikkat et düşme

Pişman olursun

İki yüzlü sevgiden kaç

Deme sakın bu ihtiyaç

Sonra ikisi de gider sen yalnız kalırsın

Sen aşkında doğru ol

Kalbe giden tek yol yalnız bu yoldur

Aşk aşk aşk

Aşk hakiki aşk mıdır ararsan bulunur

İki yüzlü acı olur

İki yüzlü aşk aldatır

İki yüzlü aşk ağlatır

İki yüzlü aşk sonra çok acı hüsran olur

Ajda Pekkan - İki Yüzlü Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Üzgün Yüzlü Dertli Akşam

Ajda Pekkan - Üzgün Yüzlü Dertli Akşam

üzgün yüzlü dertli akşam Aşıklarla hep konuşan üzgün yüzlü dertli akşam Yine sensin yalnız kalan Sen her sevenin yanında Her köşe başında benim ruhumda Sen de aşkın kokusu var Her sevenin sende bir anısı var
  2. Ajda Pekkan - Sihirli Aşk

Ajda Pekkan - Sihirli Aşk

Mevsimler geçti, değişti insan da Aşka yer kalmadı yaşamda çocuklar gibi doğmalı aslında Sevenler olmalı yarın da Kalpler hatırlar sen unutsan da Bir sihirdir o çok zaman Büyü olur sarar dört yandan Ateş gibi yakar bazen Bir umut sanki yaşatan Bazen sessizce hayat gelir geçer Bazen fırtınalar kasırgalar eser Yıllardan beri böyle sürer gider Mutluşun bir kere sevmişsen eğer...
  3. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  4. Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

senle gezerken seni severken Ne mesuttum bilsen Deniz ve güller aşkımı süsler Sen bir geri gelsen O eski şarkımızı Beraber yine şenle Söylesek gel sevgilim Gözlerimde sen sözlerimde sen Ne yalnızım bilsen O solan gülde her yeni günde Seni bulabilsem Geçmeden günlerim gel Sevincim neşemle sen Gülelim eğlenelim Gönül oyunu bir kumardır bu Bbir kazanabilsem Bir yıldız...
  5. Ajda Pekkan - Aşk Budur

Ajda Pekkan - Aşk Budur

Bazen bir bakışta başın döner Böyle başlar sevgiler En güzeli sanki buymuş gibi Birden seni sarhoş eder Gözler konuşunca kalbin durur İşte aşk budur Aklı başından gider kaybolur İşte aşk budur Samanlık seyransa sevenler mutluysa Aşk budur Sen ondan kaçsan da arar bulur Aşk budur Daldan dala gezer konar gönül En sonunda üslanır Kim demiş çirkindir günahkİ¢rdır Sevildikçe...

Sayfayı Paylaş