gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kabus Gibi Gelme Üstüme

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

her dönüşün aynı sahnelerle dolu yüzündeki ifadeyi ezberledim

oyun bitti geldi hikayenin sonu

kabus gibi gelme sakın üstüme

kandırmaya çalışmaktan vazgeçsen

faydası yok değişemezsin asla sen

lütfen hemen geç olmadan terketsen

kabus gibi gelme sakın üstüme

dönmem bu kez sözümden dönmem

dünyayı versen gelme

kabus gibi üstüme

senden sevgili olmaz

bir an bile yaşanmaz

gelme kabus gibi üstüme

Ajda Pekkan - Kabus Gibi Gelme Üstüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Ajda Pekkan - Onlar Gibi Olsak

Her gün şu sokaktan geçen Genç çifte bakar hayal ederim İkimiz onların yerinde olsaydık Yıllar geçmeseydi derim Her gün şu balkonda oturan Evli çifti hayran izlerim Zamanı durdursak ben ve sevgilim Onlar gibi olsak derim Neden hasretiz bir başka kişiye Bir başka cennet ve bahçeye Neden belli içimizdeki benle İ�elişkideyiz gerçekte Ne güzel her gün elele dolaşmak Koşarken...
  2. Ajda Pekkan - Bir Yabancı Gibi

Ajda Pekkan - Bir Yabancı Gibi

Bir aşkı besteledik ikimiz İ�alındı söylendi de bitti mı Kök topraktan ayrılamaz derdin Söküp attın mı yoksa sevgimi Gidiyorsun bir yabancı gibi Elinde paramparça anılar Bir yanda hiç yaşanmamış sanki Harcanan savrulan yıllar Hasret yakınca içini belki Gözlerinde bin pişmanlık seli Döneceksin er geç bir gün geri O eski sevgili gibi Kolay değil hatırlamak şimdi Unutulan ne...
  3. Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Ajda Pekkan - Bir Günah Gibi

Bir sayfa kopuyor zamandan Ayrılırken sen yanımdan Bu aşkın daha en başından Korkuyordum ben sonundan Bir günah gibi gizledim seni Kimse görmedi seninle beni Ağlar içim güldü gözlerim Bir günah gibi gizledim Ne bugün ne de yarından Beklediğim ne kaldı Beni o gün senden kıskanan
  4. Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum

Asuman Krause neden böyle dedi? Mankenliği bırakan Asuman Krause, nelere el atmadı ki? Sinema, tiyatro hatta şarkıcılık derken şimdi de televizyon programı sunuyor. Wipe Out adlı yarışma programında en çok da kendisi eğleniyor. Krause Hürriyet'e yaptığı samimi açıklamalarda "Ajda Pekkan gibi olmak istemiyorum" dedi. Ajda gibi kedi bakmak istemiyorum "Güzel bir program...
  5. Ajda Pekkan Sahneden Seyircilerin Üstüne Atlayacak !

Ajda Pekkan Sahneden Seyircilerin Üstüne Atlayacak !

ajda pekkan haberleri ajda pekkan konseri Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkısı Madonna'nin görkemli İstanbul konserinin ardından, aynı yerde konser vermek için hazırlıklar yapmaya başlayan süperstar Ajda Pekkan sahneden seyircilerin üstüne atlayacak. Evet , yanlış duymadınız melekler, genelde rock konserlerinde yapılan bu hareketi yapacak olan Ajda Pekkan, yapacağı büyük sahne şovuyla da...

Sayfayı Paylaş