gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ne sevenim var, ne soranım var öyle yalnızım kı

çilesiz günüm yok, dert ararsan çok

öyle dertliyim kı

Bana kaderimin bir oyunu mü bu

Aldı sevdiğimi verdi zulümü

Dünyaya doymadan geçip gideceğim

Yoksa yaşamanın kanunu mü bu

Bıktım artık yaşamaktan

çekmekle biter mı bu hayat yolu

Bu yalnızlık, bu dertler

Bekleyeceğim, bekleyeceğim

Geri dönmese bile

Alıştım kaderin zulmüne artık

Bana gülmese bile

Geri dönmez artık giden sevgililer

Her ümit ufkunda ağlıyor gözler

Bitmeyen çilenin derdin sarhoşuyum

Kahderip geçiyor en güzel günler

Bıktım artık yaşamaktan

çekmekle biter mı bu hayat yolu

Bu yalnızlık, bu dertler

Ajda Pekkan - Kaderimin Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

bir yağmur damlasında döndü gözlerim yavaşça cam ıslanırken doldu gözlerim her yer buğulandı gökyüzü karardı yine hüzünlere yenik düştüm bir yağmur damlasına daldı gözlerim kuru toprak ıslanırken seçti gözlerim ve sen duruyordun sanki geliyordun o an seni dilerken oyun etti gözlerim açımdan sustu yağmur gözyaşlarımda aldı da hüzünler yandı gözlerim dursan da ne farkeder gönlüm sel...
  4. Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

Ajda Pekkan - Aşk Oyunu

senle gezerken seni severken Ne mesuttum bilsen Deniz ve güller aşkımı süsler Sen bir geri gelsen O eski şarkımızı Beraber yine şenle Söylesek gel sevgilim Gözlerimde sen sözlerimde sen Ne yalnızım bilsen O solan gülde her yeni günde Seni bulabilsem Geçmeden günlerim gel Sevincim neşemle sen Gülelim eğlenelim Gönül oyunu bir kumardır bu Bbir kazanabilsem Bir yıldız...
  5. Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil

Ajda Pekkan - Aşk Oyun Değil

Aşk deyip de geçme sevgilim Aşk başlı başına bir sanat Bir tatlı cümleyle geçmiyor Geçmiyor hayat Kendinden bir şeyler vermezsen Paylaşmayı eğer bilmezsen Mutlu düşlerindeki gibi Geçmiyor hayat Aşk oyun değil Her gün yeniden Yaratılmalı sevgi dediğin Aşk oyun değil Bir ömür boyu Yaşatılmalı her aşk dediğin Aşk deyip de geçme sevgilim Aşk başlı başına bir sanat Böyle boş...

Sayfayı Paylaş