gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkı sözleri Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısı sözü

Sevgili melekler, Türk pop müziğinin kraliçesi yılların eskitmeyi başaramadığı şarkıcı Ajda Pekkan 'dan, Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkı sözleri ile karşınızdayız :)

Kalbe dolan o ilk bakış, unutulmaz, unutulmaz
    Sevda ile ilk uyanış, unutulmaz, unutulmaz
    İlkbahar, yaz mevsim mevsim
    Birkaç mektup, birkaç resim
    Yıllar geçse de o bir isim, unutulmaz, unutulmaz
    Sahil boyu boş yamaçlar, isim yazılan ağaçlar
    Öpülen haklanan saçlar, unutulmaz, unutulmaz
    Kah gülünür, kah ağlanır, yollar gurbete bağlanır
    İnsan unuturum sanır, unutulmaz, unutulmaz

Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

ajda pekkan şarkı söleri arada sırada şarkı sözleri ajda pekkan resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Süper Star Ajda Pekkan her haliyle süper melekler :D:D hem şarkıları hem fiziği hem giyimi herşeyi ile bambaşkadır süper Star Ajda Pekkan. Geçtiğimiz ay evini Huzur evine dönüştüren ve adından daha da çok söz ettiren süper starın sizler için Süper şarkısı olan Arada...
  2. Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan Arada sırada şarkı sözleri Ajda Pekkan'ın en sevdiğim parçalarından biri olan Arada Sırada adlı şarkının sözlerini, benim gibi bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz ve Melek'lerimiz için paylaşıyorum :) Arada Sırada Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara...
  3. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini yazın bayılıyorum bu şarkıya
  4. Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Türk pop müziğinin muhteşem seslerinden Ajda Pekkan ve onun uzun bir süre dillerden düşmeyen şarkısı Yakar Geçerim. Umarım beğenirsiniz... Yine yüzünden düşen bin parça. Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun. Eğer bıçak kemiğe dayandıysa, Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun. Akıl karı değil ızdırabın böylesi. Bu aşk değil esaretin ta kendisi. Ben senin yerinde olsam, Ufak ufak uzarım...
  5. ajda pekkan kalbe dolan o ilk bakış sözleri

ajda pekkan kalbe dolan o ilk bakış sözleri

Türkiyenin Madonnası Ajda Pekkandan Kalbe Dolan O İlk Bakış sözleri var mı sitenizde, yoksa yazabilirmisiniz lütfen...tşk..

Sayfayı Paylaş