gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ajda pekkan kalbe dolan o ilk bakış sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Türkiyenin Madonnası Ajda Pekkandan Kalbe Dolan O İlk Bakış sözleri var mı sitenizde, yoksa yazabilirmisiniz lütfen...tşk..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ajda pekkan kalbe dolan o ilk bakış sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ne zaman güneş açsa o gücüme güç katar Bir sözüyle bir nefesiyle canıma can katar Ne zaman şimşek olsa ondan ödüm kopar Bakışında nazarında o anda kanım donar O benim dünyam Onunla nefes alan ve onunla yok olan öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan O benim dünyam Onunla sevebilen ve nefret eden öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan Ne zaman bahar olsa...
  2. Ajda Pekkan - İlk Aşkım

Ajda Pekkan - İlk Aşkım

ilk aşkım unutmam seni hiç ilk aşkım bende kalan tek sevinç Yıllarca düşündüm ağladım ilk aşkım Eylüldü tanıştık seninle Her Eylül titrerim sevinçle Yürürdük yapraklar üstünde neşeyle elele Söyleyin kim ilk aşkı unutmuş zamanla Dinlemez ilk aşk zaman dönersen baharda Herkeste vardır ilk aşk yaradır Sen şimdi kimlesin kimbilir sen nerdesin ilk aşkım duydun mu sesimi...
  3. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini yazın bayılıyorum bu şarkıya
  4. Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkı sözleri Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkısı sözü Sevgili melekler, Türk pop müziğinin kraliçesi yılların eskitmeyi başaramadığı şarkıcı Ajda Pekkan 'dan, Ajda Pekkan Kalbe Dolan O İlk Bakış şarkı sözleri ile karşınızdayız :) Kalbe dolan o ilk bakış, unutulmaz, unutulmaz Sevda ile ilk uyanış, unutulmaz, unutulmaz İlkbahar, yaz mevsim...
  5. Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı !

Ajda Pekkan 'dan Yılın İlk İtirafı !

Bu konu; ajda pekkandan itiraf haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılın ilk itirafı süperstar Ajda Pekkan 'dan geldi. Süperstar ne konuda hangi itirafta bulundu merak edenler için işte haberin devamı... Süperstar Ajda Pekkan yılın son konserinde, Savoy Ottoman sahnesinde unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşattı. Saat 23.00'te sahne alan Pekkan, eski ve yeni şarkılarını...

Sayfayı Paylaş