gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Yıllardır yabancı gibi Yaşadım benliğimle ben

Anlaşmadım bir gün bile

Aşk yüzünden

Kendi kendimle ben

Dost oldum yeniden

Eski günlerimiz derken

Konuştuk senden dertlerimizden

Arkadaş gibi sanki

Kendi kendimle ben

ümitliyken rüyalarda

Yalan derdi bir ses bana

Dinlemedim yine sevdim

İnadına

Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Güzeldi hayat seninle Şenle gelirdi dünyam dile Güzeldi sevgimi inkİ¢rın Hatta reddin bile Sen benim çığlıklarımı İ�zlemlerimi bilemezsin Hayalimde yaşayan sana Sen benim demezsin Sevgilim söyle rüyamı bu Gerçek mı belki de aksini söyleme Başımda ağrı gözümde yaş Kalbim akıyor sana bak yavaş yavaş Seninle deli doluyum Sensiz ben bir hiç mı oluyum Seninle dertli ateşliyim...
  3. Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ajda Pekkan - Sen Ve Ben

Ben gülmeyi unutan Sonsuzlukta kaybolan Sen yeşerten dalı ben kurutan Biz ayrı topraklardan Sen severken ben uzaktan bakan Ben korkan yarınlardan Güzelsin eskisinden Yıllar gelmez peşinden Her sabah güneşle solarken ben Sen açarsın yeniden Bakma bana acıma Uğur ver ellerinden Taşlar döner altına sevgilim Doğuştan şanslışın sen Senin yolunda varlık Benim bahtım karanlık...
  4. Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle Tüm geçmişleri mutlu günleri Sıldım demişsin doğru mu söyle Sen mı bırakıp unutacaksın Sen mı terkedip de gideceksin Sen mı yoksa ben mı söyle Sen mı başkasına koşacaksın Sen mı arayıp sormayacaksın Sen mı yoksa ben mı söyle Günler geçecek mevsimler dönecek Zaman değişecek istemesen de Her tatlı sözün her gülen yüzün...
  5. Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Yalvarsan da bana sen şimdi Unutmuşum derim ismını Sonunda öğrendi boşuna güvendı Benimdir müzik Kopardın herşeyi yerinden Vazgeçemem ki kendimden Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik Dedikodular bitmişken Herkes yoluna gitmişken Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik

Sayfayı Paylaş