gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir

Her seferinde canım yanar

Aşk bana yalan gelir

Doğrusunu sence kim bilir

Aşk nedir nerdedir

İnanmaktır diyorsan bana

Zor gelir çok zor gelir

Başrolde çoğu zaman bir kadın

Peşinde bir erkek adım adım

Dünyanın kanunu besbellı

Söyler hep aynı şeyi, aynı şeyi

Kim ne derse desin aşk için

önce hoş sonra boş gelir

Her seferinde canım yanar

Aşk bana yalan gelir

Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

çoktandır anladım senin gözün dışarda Eskisi gibi bağlı değilsin bana Gelmem bu oyuna bırakmam yanına Ne işler açarım başına Seveceğim gezeceğim Görürsün sana neler edeceğim Bir yerine bin cezayla Hakkından geleceğim senin Ne hayrın dokunur ne bir şey umulur Başkası sende bilmem ki ne bulur Elinden uçanla bir kaçan kurtulur Bugün seversin yarın unutur Seveceğim gezeceğim...
  2. Ajda Pekkan - Ne Günler

Ajda Pekkan - Ne Günler

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama Aylar yıllar aşırlar var daha Her yerde izin kalmış sanki herşeyde şu ağaç gölgesinde karşı sahilde Maşamda uzandığım suyla ekmekte Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de Bazen gözle görülmeyen hayallerde Bazen de gökkuşağının ötesinde Bakarşın barışır geçmiş gelecekle Karşılaşırız bir...
  3. Ajda Pekkan - Der Gro�e Abschied

Ajda Pekkan - Der Gro�e Abschied

Kindheit, des Lebens zarte Luft, Der Tag, der dich zum spielen ruft, Wobei oft nur ein Glas zerbricht, Mehr weiİ�t dü nicht Der kleine Züg, der dir gefݤllt, Fݤhrt nur im Kreis - nicht in die Welt. So klein fݤngst dü dein Leben an Und waş kommt dann ? Dann kommt der groİ�e Abschied von der Zeit. Eş gibt kein Wiedersehen, War sie auch noch so schön. Dann kommt der groİ�e...
  4. Ajda Pekkan - Daha Neler

Ajda Pekkan - Daha Neler

Şeni buldum gönlümde ne zaman geldin söyle Böyle davetsiz misafir görmemiştim ömrümde aman İ�nceleri şaşırdım sonraları alıştım Sen de kaderimi gibi alnıma yazılmışsın aman Ah... Neler açtı başıma Meğer aşkı çalıp kaçan Vefasızın biriymiş aman Neylemeli daha neler söylemeli Neylemeli Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor Karaları bağladım...
  5. Ajda Pekkan - Beni De

Ajda Pekkan - Beni De

Beni de düşünceler alır birden Korkutur hep gelecekten Ve hergün yeniden yaşadığım sevginden Uzun sürmez hemen geçer yeşerir içimde sevgiler Anlıyorum bugün dünden daha güzel Beni de bir garip yalnızlık sarar Yanımdadır hatıralar Ağlamak istemesem de titrer dudaklarım İ�ıkarım sokaklara karışırım insanlara Yeniden yaşamaya başlarım Mantığım duygularım birbiriyle savaşır Bilmem...

Sayfayı Paylaş