gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun

Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor

Duyuyor musun

Dostlar seni söylüyor şahı mutsuz musun

Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun

Her şey gönlünce olmaz demiştim sana

Kaderden kaçılmaz görüyorsun

Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı

Hiçbirisi hasretini gidermedi

En güzeli senin kadar senin kadar sevilmedi

Kimler geldi kimler geçtı

Korkma bu akşam gelip çalmam kapını

Başkası paylaşıyor alın yazımı

Ben sensiz yaşıyorum yasak aşkımı

Söylüyorum şarkını

Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı

Hiçbirisi hasretini gidermedi

En güzeli senin kadar senin kadar sevilmedi

Kimler geldi kimler geçti

Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece

Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece

Tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne vardı, gülüyordun ya öperken Bu gece seninle olalım derken canım Sildim seni o anda kalbimden Neydi kopan içimden Yıllar zincirinden öldüm sanki yaşarken Kaçtım hemen o sahneden Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde Azalır açılarda belki gitgide Uykusuz her gece bu soğuk kahvede Sabahlarım bazen günlerce Rüyalarıma gelme diye...
  2. Ajda Pekkan - Gel

Ajda Pekkan - Gel

Gel mazini unut bana gel İlk aşkın benmişim gibi Melekler kıskansın gel Gel yeni açmış çiçek gibi Koklanmış solmuşsan bile Günahkİ¢rsan yine gel Yaşamadım ben inan Senden önceleri Gelenlerden hiç biri Sevmeye değmedi Gel, ne derlerse desinler gel İster çirkin, ister güzel Günİ¢hkarsan yine gel
  3. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  4. Ajda Pekkan - Bu Gece

Ajda Pekkan - Bu Gece

Bu gece çok şeyler olacak Boş kalpler aşkı bulacak bu gece Bu gece bir yıldız kayacak Dilekler gerçek olacak bu gece Bu gece özlenen gece Yıllardır beklenen gece Bu gece eğlen delice Herşey boş bitmeden bu gece Gözler konuşacak bu gece Diller buluşacak bu gece İ�iftler yapışacak, tenler tanışacak Kalpler tutuşacak bu gece Hisler gelişecek bu gece İnançlar değişecek bu gece...
  5. Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede

Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede

Gel Ne olur fazla zaman geçmesin Sahnelerde perde inmeden Ve ışıklarım sönmeden Gel Ne olur fazla zaman geçmesin Alkışlayan eller dinmeden Ve şarkımlarım bitmeden Bazısı yağmurda ölmek ister Kimi güneş varken Bazısı yalnız, huzur içinde Yatakta uyurken İ�imdi ben bu sahnelerde ölmek istiyorum Evet ben bu sahnelerde renkli ışıklar altında Veda etmek en güzeli alkışlar içinde...

Sayfayı Paylaş