gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Mutlu Bütün Şarkılar

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ne yıllar umrumda ne de geçmiş aşklar Sadece sen varşın hiç olmamış kadar

Ne diller umrumda ne de dilsiz yıllar

şimdi sen varşın ya mutlu bütün şarkılar

Söyle söyle bir daha söyle duysun tüm dünya

Sevmek sevilmek ne hoş ayrılık hiç olmasa

Sevmek sevilmek ne hoş bu seven sen olunca

Ne yıllar umrumda ne de geçmiş aşklar

Sadece sen varşın hiç olmamış kadar

Ne diller umrumda ne de dilsiz yıllar

İ�imdi sen varşın ya mutlu bütün şarkılar

Ey anılar hadi gelin karşıma

Dönün bakın ben mıyım ben mı o ağlayan

Sevmek sevilmek ne hoş ayrılık hiç olmasa

Sevmek sevilmek ne hoş bu seven sen olunca

Ajda Pekkan - Mutlu Bütün Şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Şarkılar

Ajda Pekkan - Şarkılar

tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne var gülüyordun öperken Bu gece seninle olalım canım derken Sildim seni o an kalbimden Hepsi boş hayatta Bir sev de anla Olmaz olmaz artık İ�ık git kapı açık Mutluyduk belki seninle bak bugüüne kadar Bugünlerin bir de yarınları var İnanmam sevgilim böyle bitmez aşklar Gidiyorum ben sen hoşçakal Gel şimdi gör beni Barıştım bak...
  2. Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Gözlerinde sanki güneş eriyor İçimden bir ses daha çok sev diyor Herşey nasıl senden yana bir bilsen Gönlüm sana ne dilekler diliyor Seninle bir bütünüz artık ikimiz Göklere uzanmış ışıl ışıl sevgimiz İçi içine sığmayan mutlu çocuklar gibiyiz üstüne titrenen güzel bir çiçek Yarın yeni tomurcuklar verecek özledikçe yaşadıkça sevdikçe Kimbilir daha ne güzel günler gelecek...
  3. Ajda Pekkan - Sen Benim Şarkılarımsın

Ajda Pekkan - Sen Benim Şarkılarımsın

Belki bir şarkının her sesinde Belki bir sahil meyhanesinde Belki de içtiğim sigaranın dumanışın Bir yıldız gökte kayıp giderken Islak bir yolda yalnız yürürken Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdaşın Geçmiş değil bugün gibi Yaşıyorum hala seni Sen hep benim yanımdaşın Gündüzümde geçemdesin çalınmasın söylenmesin Sen benim şarkılarımsın Sanki hiç gitmemiş hep var gibi Bir...
  4. Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

Ajda Pekkan Arada Sırada ŞArkı Sözleri

ajda pekkan şarkı söleri arada sırada şarkı sözleri ajda pekkan resimleri hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar Süper Star Ajda Pekkan her haliyle süper melekler :D:D hem şarkıları hem fiziği hem giyimi herşeyi ile bambaşkadır süper Star Ajda Pekkan. Geçtiğimiz ay evini Huzur evine dönüştüren ve adından daha da çok söz ettiren süper starın sizler için Süper şarkısı olan Arada...
  5. Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Türk pop müziğinin muhteşem seslerinden Ajda Pekkan ve onun uzun bir süre dillerden düşmeyen şarkısı Yakar Geçerim. Umarım beğenirsiniz... Yine yüzünden düşen bin parça. Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun. Eğer bıçak kemiğe dayandıysa, Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun. Akıl karı değil ızdırabın böylesi. Bu aşk değil esaretin ta kendisi. Ben senin yerinde olsam, Ufak ufak uzarım...

Sayfayı Paylaş