gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Ne Günler

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya

Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama

Aylar yıllar aşırlar var daha

Her yerde izin kalmış sanki herşeyde

şu ağaç gölgesinde karşı sahilde

Maşamda uzandığım suyla ekmekte

Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de

Bazen gözle görülmeyen hayallerde

Bazen de gökkuşağının ötesinde

Bakarşın barışır geçmiş gelecekle

Karşılaşırız bir zaman tünelinde

Belki de bugün belki de yarın

Belki yarından bile bize daha çok yakın

Gündüzler bizim geceler bizim

Gülüşünde doğacak olan güneş ikimizin

Ajda Pekkan - Ne Günler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize

Ajda Pekkan - Yeni Bir Gün Doğdu Bize

Yeni bir gün doğdu bize Neler kattı bak sevgimize Biz bulutların üstünde Elem kederler yeryüzünde Sanki senden bana, sanki benden sana Bir el mı uzandı yarınlara Sanki senden bana, sanki benden sana Bir el uzandı yarına Korkulu rüyalardayken Uyandık ikimiz de birden Aşkımız bitiyor derken Bağlandık daha çok eskisinden Belki bendim sana, belki sendin bana Hangimiz önce koştu...
  3. Ajda Pekkan - Bir Gün Unutmak İstersen

Ajda Pekkan - Bir Gün Unutmak İstersen

Bir gün unutmak istersen Kaçamazsın gözlerimden Yarınlar gelir peşinden Geçemezsin sen sevgimden Bir kere darılsam yeter Bendeki bu aşkın biter Nasıl sevgi gittikçe sev der Kendi gelen kendi gider Beni gördüğün yerde dolaşma Tatsız geçmiş günleri anımsa Rastlaşırsak bile selamlaşma Mutsuzsam da arama Dolsun boşalan yerim şimdiden Sonra çok çekersin sen kalbinden Şilemezsin...
  4. Ajda Pekkan - Bir Gün

Ajda Pekkan - Bir Gün

Söz ver beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Sahile vuran o bembeyaz dalgalara Bir gün beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Al beni de yanına Benden uzakta olsan da Eski mutlu günleri İ�oktan unutmuş olsan da Zaman geçse de Bir biz kalsak şu dünyada Koşardım ben sana kollarına Bir gün gelirsem aklında O an beni ara Sor...
  5. Ajda Pekkan - 365 Gün

Ajda Pekkan - 365 Gün

gittin gideli tam bir yıl öldü gözlerim yolda yaşlarla doldu 365 gün dile kolay gençlik baharım kışlara döndü gittin gideli tam bir yıl öldü simsiyah saçim kar gibi oldu 365 gün dile kolay bir ömür boyu bu dert çekilmez yok yok deme deme sakın vurma taslara beni sakın senden başkası olamaz yakın yemin ettiğin günleri bana verdiğin sözleri unutma sakın sakın günahkar olma gittin...

Sayfayı Paylaş