gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Ne varsa bende var Aşk istediğin kadar

Gel sararsan beni sar

Ne varsa bende var

Benden uzakta ne arıyorsun sen

Yanındaki kaçıyor elinden

Yalanlar bitmez, sana gücüm yetmez

İnkar edersin sormaya değmez

Her güzelin tadı başka sanki

Vakit kalmadı yakalarşın belki

Koş git kaçmadan, bıkıp usanmadan

Bir de bana bak karşıdan

Beni değil kendini seversin

Boş kalınca çapkınlık edersin

Ellerin durmaz, gözlerin doymaz

Darılma bana yanına kalmaz

Bir gün bana bitti diyeceksin

Ya kalbimden çekip gideceksin

Hiç aklım almaz, böyle şey olmaz

Benim sevgim paylaşılmaz

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  2. Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Ajda Pekkan - Olsun Varsın

Kendi halimde yaşayıp da giderken Geleceği beklemezken Bir çift yeşil göz, tatlı iki söz Aldı götürdü beni benden Aklım almazken hiç düşünmezken Uzaklaştım gerçeklerden Olsun varşın bu sefer de böyle yansın Acı verse de yeter bana aşkın Olsun varşın bırak günah da bende kalsın Kalbim bin zevki bir anda tatsın Gülerdim başkası anlatsa eğer Bilirim masallar biter Rüya da olsa çok...
  3. Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece Belki gelirsin sen bakarken pencereden Gözler yanlız özler karda senden izler Yürümek karda zordur Gelirsen bak aşk budur Dönsen köşeden şöyle İ�arkı söylerim böyle Laaay la lay la lay la lay Laaay la lay la lay la lay Yağma kar dur artık Bak buz oldu kalbim Yağma sesimi düy Belki gelir sevgilim...
  4. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım
  5. Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var?

Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var?

ajda pekkanin yeni sevgilisi kim ajda pekkanin yeni sevgilisi bülent cavusoglu ajda pekkanin sevgilisi kimdir. Süperstarimiz Ajda Pekkan´in adi su son dönemlerde işadamı Bülent Çavuşoğlu ile aniliyor. Esi Tuğçe Çavuşoğlu: 'Herkes gerçeği öğrenecek´diye konustu ve bosanma davasi actigi haberlerini dogruladi... Akmerkez’de görüntülenen Çavuşoğlu, “Yakında herkes her şeyi öğrenecek” dedi....

Sayfayı Paylaş