gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

duygular dört bir yanımda zincir her an hislerimle yaşıyorum

belki zaman kırılıyor

bazen de hak verip susuyorum

ne çıkar ağlaşam

ne çıkar yanılsam

ölüm yok ya sonunda

ne çıkar kaybetsem

ne çıkar kazansam

ölüm yok ya sonunda

yine de her zaman

bakarım sevgiyle

sararım sevgiyle dertlerimi

atarım içime bakarım sevgiyle

sararım sevgiyle dertlerimi

değer mı sevgilim eriyen kaybolan yıllara

dertlerinle barış

ne çıkar ölüm yok ya sonunda

Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yok Ki

Ajda Pekkan - Yok Ki

Yok ki daha iyi bir yol dedim aman Kurşun gibi hızla akıyor zaman En az ne kaybedebilir ki insan En çok ne kazanabilir ki hayattan Hani yıllar geçiyor gençlik gidiyor elden Aklını başına hadi davran vakit varken Bir düzenin olsun bir yuvan çoluğun çocuğun Yani nedir ki hayat dediğin bu kadar zaten Derken anladım aslında çok hazin hikaye Dünya adaleti bu kötülükten ziyade...
  2. Ajda Pekkan - Yok

Ajda Pekkan - Yok

Yok Neden o aşk yok Anlaşamıyorduk Bakışmıyorduk bile Yok Paylaşamaıyorduk Hayallerim solgun Yabancı olduk işte Yok Tenimde kökün yok Rüyalarımda sen Sanki hep benimlesin benimle Yok Artık o arzularımız yok O güzel duygularımız yok Hain bir daha bir daha asla Yok O eski anılara yer yok Tükendik son sarılışımda Aşkımız uzaklarda Yok İ�ılgınlıklar yok Aşk kaldı...
  3. Ajda Pekkan - Ya Sonra

Ajda Pekkan - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki o kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Ah bugünün bir de yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Ya sonra Ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola...
  4. Ajda Pekkan - Son Arzu

Ajda Pekkan - Son Arzu

Bu arzu, bu şarkı senden bana kalan Bir anlık son hatıra Yalnız mıyım bir şey kalmayacak mı Aşkım da mı, bilmiyorum nasıl unuttun Beni birden unuttun Bilmiyorum, bilmiyorum Neden bu çılgın arzu İşte sana son şarkı Anlatır mı bu son aşkı Benden sana son arzu
  5. Ajda Pekkan - olur Ya

Ajda Pekkan - olur Ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım İlk söz dudağında, olsun benim adım Olur ya, kalbinde yer bulur da Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda Olur ya, evet dersin aşkıma şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım...

Sayfayı Paylaş