gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - olur Ya

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım

Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım

İlk söz dudağında, olsun benim adım

Olur ya, kalbinde yer bulur da

Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda

Olur ya, evet dersin aşkıma

şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım

Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım

Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım

İlk söz dudağında, olsun benim adım

Olur ya, tüm saatler durur da

Sonsuza dek yanımda, kalırsın olur ya

Olur ya, ateş bacayı sarar da

Yanmaz dersin yanar da, olmaz mı olur ya

Ajda Pekkan - olur Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda Pekkan - Ya Sonra

Ajda Pekkan - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki o kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Ah bugünün bir de yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Ya sonra Ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola...
  3. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  4. Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana

Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana

rtık inandım ben şansıma Seni çıkardı karşıma Deli gibi aşığım sana Sen bir yana bu dünya bir yana çalsın artık durmadan çalsın sazlar Gelin dostlar, gelin dostlar Kalbimizde düğün var Sonunda erdik biz murada Darısı başkalarına Hayatımı veririm ben sana Sen bir yana bu dünya bir yana
  5. Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda

Ajda Pekkan - Ölüm Yok Ya Sonunda

duygular dört bir yanımda zincir her an hislerimle yaşıyorum belki zaman kırılıyor bazen de hak verip susuyorum ne çıkar ağlaşam ne çıkar yanılsam ölüm yok ya sonunda ne çıkar kaybetsem ne çıkar kazansam ölüm yok ya sonunda yine de her zaman bakarım sevgiyle sararım sevgiyle dertlerimi atarım içime bakarım sevgiyle sararım sevgiyle dertlerimi değer mı sevgilim eriyen...

Sayfayı Paylaş