gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bir yağmur damlasında döndü gözlerim yavaşça cam ıslanırken doldu gözlerim

her yer buğulandı

gökyüzü karardı

yine hüzünlere yenik düştüm

bir yağmur damlasına daldı gözlerim

kuru toprak ıslanırken seçti gözlerim

ve sen duruyordun sanki geliyordun

o an seni dilerken oyun etti gözlerim

açımdan sustu yağmur gözyaşlarımda

aldı da hüzünler yandı gözlerim

dursan da ne farkeder gönlüm sel oldu

taşti da kederler oldu gözlerim

ben sevdalıyım hüzün benim adım

yaş yerine dert olup da aktı gözlerim

yangınlardayım şu serpin gönlüme

ardından boynu bükük bakakaldı gözlerim

Ajda Pekkan - Oyun Etti Gözlerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Gözün Aydın

Ajda Pekkan - Gözün Aydın

gözün aydın olan oldu sonunda sonunda görenler şaşırdı senin kolunda gözün aydın olan oldu sonunda sonunda kaderim değişti senin yolunda içelim hayatı delice kana kana düşmanlar olsa da dostlar hep bizden yana şakası yok giden geri gelmiyor gelmiyor sensiz hayat bana bir tat vermiyor içelim hayatı
  2. Ajda Pekkan - Et Je Voyağe

Ajda Pekkan - Et Je Voyağe

Je ne regarde pas la portıݨre Jaime leau dörİ©e, la lumiݨre Des quaiş de gare Ma mış tous çeş dİ©tailles au rythme des railles Je pars ... İl y a dans chaque train, la magie dü train Siberien Je vois venir Les forݪts, des villes dörİ©es Tracİ©es çömme de souvenirs Et je voyağe, Je laisse ma place İ mon abscence Je ne maquille pas mon existence Un amour fatiguİ©, fatiguİ©...
  3. Ajda Pekkan - Eline Gözüne Dizine

Ajda Pekkan - Eline Gözüne Dizine

şen akıllanmaz gözü doymayan birisin çok uğraşsam da sevgilim değişemezsin boşuna vakit harcayamam değmez ki hiç kaybolur zaman inan bana bulunmayan hint kuması da değilsin yok karar verdim ayrılmaya kesin senden boş vaadlerin de geçersiz benim için imkan yok yaranamam sana bil ki artık bu son elveda ağzınla kus tutsan bile çekilir gibi değilsin eline gözüne diline de dursun...
  4. Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

ajda pekkan, aşıkmı, bülent çavuşoğlu, ilişkisi, itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler Süper Star Ajda Pekkan sonunda aşkını itiraf etmiş melekler... “Yakar Geçer” albümüyle yaza damgasını vuran Ajda Pekkan, tutkularını, aşklarını ve yeni koleksiyonu Ajda Pekkan Private Collection’ı Hello! dergisine anlattı. Adı geçtiğimiz haftadan beri evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile anılan sanatçı,...
  5. Ajda Pekkan Müslüm Gürses'i Hastanede Ziyaret Etti!

Ajda Pekkan Müslüm Gürses'i Hastanede Ziyaret Etti!

Bu konu; Ajda Pekkan Müslüm Gürses'i Hastanede Ziyaret Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müziğin süperstarı Ajda Pekkan, bir süredir yoğun bakımda tedavisi sürdürülen arabesk müziğin ünlü ismi Müslüm Gürses'i hastanede ziyaret etti. Ziyaretçi akınının devam ettiği hastaneye son ziyaret Ajda Pekkan tarafından gerçekleştirildi. Hastaneye girişinde...

Sayfayı Paylaş