gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

çoktandır anladım senin gözün dışarda Eskisi gibi bağlı değilsin bana

Gelmem bu oyuna bırakmam yanına

Ne işler açarım başına

Seveceğim gezeceğim

Görürsün sana neler edeceğim

Bir yerine bin cezayla

Hakkından geleceğim senin

Ne hayrın dokunur ne bir şey umulur

Başkası sende bilmem ki ne bulur

Elinden uçanla bir kaçan kurtulur

Bugün seversin yarın unutur

Seveceğim gezeceğim

Bir yerine bin cezayla

Kolla kendini sıra bana geldi

Kadının fendi erkekleri yendı

Bak zaman değişti sabırlar tükendi

Yalvarmak çok eskidendı

Seveceğim gezeceğim

Bir yerine bin cezayla

Ajda Pekkan - Sana Neler Edeceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ajda Pekkan - Ne Varsa Bende Var

Ne varsa bende var Aşk istediğin kadar Gel sararsan beni sar Ne varsa bende var Benden uzakta ne arıyorsun sen Yanındaki kaçıyor elinden Yalanlar bitmez, sana gücüm yetmez İnkar edersin sormaya değmez Her güzelin tadı başka sanki Vakit kalmadı yakalarşın belki Koş git kaçmadan, bıkıp usanmadan Bir de bana bak karşıdan Beni değil kendini seversin Boş kalınca çapkınlık edersin...
  2. Ajda Pekkan - Ne Günler

Ajda Pekkan - Ne Günler

Ah ne günler günler daha Yaşanacak hem de doya doya Gözlerin dolmasın sakın yanılıp da ağlama Aylar yıllar aşırlar var daha Her yerde izin kalmış sanki herşeyde şu ağaç gölgesinde karşı sahilde Maşamda uzandığım suyla ekmekte Sen olamasaydın eğer olmazdım ben de Bazen gözle görülmeyen hayallerde Bazen de gökkuşağının ötesinde Bakarşın barışır geçmiş gelecekle Karşılaşırız bir...
  3. Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin

Ajda Pekkan - Kim Ne Derse Desin

Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir Her seferinde canım yanar Aşk bana yalan gelir Doğrusunu sence kim bilir Aşk nedir nerdedir İnanmaktır diyorsan bana Zor gelir çok zor gelir Başrolde çoğu zaman bir kadın Peşinde bir erkek adım adım Dünyanın kanunu besbellı Söyler hep aynı şeyi, aynı şeyi Kim ne derse desin aşk için önce hoş sonra boş gelir Her seferinde...
  4. Ajda Pekkan - Daha Neler

Ajda Pekkan - Daha Neler

Şeni buldum gönlümde ne zaman geldin söyle Böyle davetsiz misafir görmemiştim ömrümde aman İ�nceleri şaşırdım sonraları alıştım Sen de kaderimi gibi alnıma yazılmışsın aman Ah... Neler açtı başıma Meğer aşkı çalıp kaçan Vefasızın biriymiş aman Neylemeli daha neler söylemeli Neylemeli Ah... Pişman oluyor derken aldatıyor Oh... Sevdi seviyor derken gidiveriyor Karaları bağladım...
  5. Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Ajda Pekkan - Bu Ne Biçim Hayat

Her kalbin bir aşk hikayesi vardır Benim hikayemse çok açıklı Bir tek sevdiğim elimden gitti Dinleyin bu hayat ne acı Bu ne biçim hayat dünyada yok rahat Yeni bir aşk bul eskisini sen at İ�lsen de ölmesen sevsen de sevmesen Olacak bir gün hepsi kabahat Bana çok sevdiğini söylemişti Hayat olmaz sensiz demişti Bir baktım ki bana yüz çevirdi Kalbini başkasına verdi Bu ne biçim...

Sayfayı Paylaş