gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sen Benim Şarkılarımsın

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Belki bir şarkının her sesinde Belki bir sahil meyhanesinde

Belki de içtiğim sigaranın dumanışın

Bir yıldız gökte kayıp giderken

Islak bir yolda yalnız yürürken

Bambaşka bir şeyi düşünürken aklımdaşın

Geçmiş değil bugün gibi

Yaşıyorum hala seni

Sen hep benim yanımdaşın

Gündüzümde geçemdesin

çalınmasın söylenmesin

Sen benim şarkılarımsın

Sanki hiç gitmemiş hep var gibi

Bir sırrı herkesten saklar gibi

Sessizce sökülüp ağlar gibi yanımdaşın

Beni birşeylerden aklar gibi

Koparmadan çiçek koklar gibi

Hiç bozulmamış yasaklar gibi aklımdaşın

Geçmiş değil bugün gibi

Yaşıyorum hala seni

Sen hep benim yanımdaşın

Gündüzümde geçemdesin

çalınmasın söylenmesin

Sen benim şarkılarımsın

Ajda Pekkan - Sen Benim Şarkılarımsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Şarkılar

Ajda Pekkan - Şarkılar

tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne var gülüyordun öperken Bu gece seninle olalım canım derken Sildim seni o an kalbimden Hepsi boş hayatta Bir sev de anla Olmaz olmaz artık İ�ık git kapı açık Mutluyduk belki seninle bak bugüüne kadar Bugünlerin bir de yarınları var İnanmam sevgilim böyle bitmez aşklar Gidiyorum ben sen hoşçakal Gel şimdi gör beni Barıştım bak...
  2. Ajda Pekkan - Özletme Beni

Ajda Pekkan - Özletme Beni

bir darıldım bir sarıldım sana ben bazen güldüm bazen oldum sana ben neden böyle güzelsin sen söyle neden her gün aşık olurum sana ben yeniden koşa koşa geldim sana özletme beni bir orada bir burada bekletme beni hadi hadi durma bana gel alem kıskansın deli divane olmuş bu gönül aşkınla yansın
  3. Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Ajda Pekkan - Oyalama Beni

Kimbilir kaç günüm kaldı seninle Acısı sevinci ve her şey ile Kimbilir daha ne kadar sürücek kimbilir Yetmiyor bu sevgi bir tek an için Son defa insafa gel benim için ne olur Ne olur erteleme beni de ne olur Bir anlık heves için bir anlık heyecanla Dokunma ve oynama gururumla Oyalama beni veda et artık Baştan çıkarma veda et artık İstersen hakimi ol tatmadığım duyguların Dokunma...
  4. Ajda Pekkan - Dert Bende

Ajda Pekkan - Dert Bende

dert bende derman sende aşk bende ferman sende öldüren güldüren her gün ağlatan kalp sende mevsimler gelip geçse de aşk beni benden etse de dünyada hayat bitse de yine olumsuz aşk bende istemem ayrılık boynumu buksun istemem aşkıma leke sürülsün ben rüyamda bile yalnız seni sevdim istemem baharda yaprak dökülsün aşkın alevse hasretin bir kör senin yokluğunu kalbime sor dünya...
  5. Ajda Pekkan - Al Beni

Ajda Pekkan - Al Beni

Al beni al yanına Kollarının arasına al sakla Elele yanyana Beni de al götür senin dünyana Kim ne derse desin sakın inanma Aşkın yeter de artar bana Güç gelir hayat diye sen hiç korkma Ben de koşarım yardımına Sen erkeksin ben de senin kadının Varlığı yokluğu da paylaşırım Sevginle zenginim Aşk ortağınım

Sayfayı Paylaş