gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle

Tüm geçmişleri mutlu günleri

Sıldım demişsin doğru mu söyle

Sen mı bırakıp unutacaksın

Sen mı terkedip de gideceksin

Sen mı yoksa ben mı söyle

Sen mı başkasına koşacaksın

Sen mı arayıp sormayacaksın

Günler geçecek mevsimler dönecek

Zaman değişecek istemesen de

Her tatlı sözün her gülen yüzün

Arkasında ben istemesen de

Sen mı bırakıp unutacaksın

Sen mı başkasına koşacaksın

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yok Ki

Ajda Pekkan - Yok Ki

Yok ki daha iyi bir yol dedim aman Kurşun gibi hızla akıyor zaman En az ne kaybedebilir ki insan En çok ne kazanabilir ki hayattan Hani yıllar geçiyor gençlik gidiyor elden Aklını başına hadi davran vakit varken Bir düzenin olsun bir yuvan çoluğun çocuğun Yani nedir ki hayat dediğin bu kadar zaten Derken anladım aslında çok hazin hikaye Dünya adaleti bu kötülükten ziyade...
  2. Ajda Pekkan - Yok

Ajda Pekkan - Yok

Yok Neden o aşk yok Anlaşamıyorduk Bakışmıyorduk bile Yok Paylaşamaıyorduk Hayallerim solgun Yabancı olduk işte Yok Tenimde kökün yok Rüyalarımda sen Sanki hep benimlesin benimle Yok Artık o arzularımız yok O güzel duygularımız yok Hain bir daha bir daha asla Yok O eski anılara yer yok Tükendik son sarılışımda Aşkımız uzaklarda Yok İ�ılgınlıklar yok Aşk kaldı...
  3. Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Ajda Pekkan - Hatırlar Misin

Hatırlar mısın bizi sen o yıllarda Başbaşa cebimiz boş hayaller zengin Koşardık ordan oraya elele karda yağmurda Aşk diye birşey vardı aramızda Yolum düştü de bugün uğradım yıllardan sonra Her köşede gizlenmiş sanki binbir hatıra Saklanırken gözlerden uzak Kaybolun derdik yıldızlara Yalnız bizim için dönerdi bu dünya Kimbilir kimler bizlerden sonra Yaşıyor o yalancı mutlulukları...
  4. Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Ajda Pekkan - Doğru Mu Değil Mi

Son günlerde değişti her halin Tutmuyor birbirini sanki sözlerin Aşka uymuyor canım hislerin Daha dün hani bendim tek sevdiğin Seni bulmak zor şimdi çapraz bulmaca gibi Yoksun ortada sen aradığımda Sen şurada burada hep onunla bununla Gözlerin dolaşıyor etrafta Doğru mü değil mı Mavi boncuklar elinde dağıtıyorsun herkese Doğru mü değil mı Aklın fikrin eğlencede sen nerede ben...
  5. Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Yalvarsan da bana sen şimdi Unutmuşum derim ismını Sonunda öğrendi boşuna güvendı Benimdir müzik Kopardın herşeyi yerinden Vazgeçemem ki kendimden Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik Dedikodular bitmişken Herkes yoluna gitmişken Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik

Sayfayı Paylaş