gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Sen Olurdun Diye

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Yanımdaşın herşey yolunda Korkularım uzaklarda

Güven dolu kollarında

Yaşıyorum yarınlarda

Ayırmasın Tanrı bizi

Birleştirmiş kaderimizi

Paylaşırken dertlerimizi

Zor kazandık sevgimizi

Ağlarken beraber sevindik elele

ölsem dirilsem de sen olurdun yine

Birgün kaybolsam da umutsuz kalsam da

Yol gösteren bana sen olurdun yine

Ajda Pekkan - Sen Olurdun Diye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Yazık Olur

Ajda Pekkan - Yazık Olur

Duygular var her zaman kolay paylaşılmaz İ�yle anlar yaşanır bir ömürde yaşanmaz İyi düşün sevgilim, yıkılan köprüler Kolay onarılmaz Duygular vardır insan yaşadığına inanmaz Direnmek ister önce tutsak olur kurtulmaz İyi düşün sevgilim korkudan gidiyorsun Değişen birşey olamaz Tenimde daha hala tenin kokusu var İ�stüme sinmiş bütün yaşanan o duygular Odamın her köşesi kokuyor...
  4. Ajda Pekkan - olur Ya

Ajda Pekkan - olur Ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım İlk söz dudağında, olsun benim adım Olur ya, kalbinde yer bulur da Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda Olur ya, evet dersin aşkıma şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım...
  5. Ajda Pekkan konserinde

Ajda Pekkan konserinde

Ajda Pekkan konserinde dans eden seyirciler ile sahneyi göremediklerini ileri süren bir başka grup arasında kavga çıktı. İki kadın izleyici baygınlık geçirdi. Türk pop müziğinin tartışmasız yegane divası Ajda Pekkan' ın, Bodrum' da verdiği konseri sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Petek Dinçöz, Erdal-Emel Acar çifti de izledi... Neşeli görüntüler eşliğinde başlayan...

Sayfayı Paylaş