gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Gözlerinde sanki güneş eriyor İçimden bir ses daha çok sev diyor

Herşey nasıl senden yana bir bilsen

Gönlüm sana ne dilekler diliyor

Seninle bir bütünüz artık ikimiz

Göklere uzanmış ışıl ışıl sevgimiz

İçi içine sığmayan mutlu çocuklar gibiyiz

üstüne titrenen güzel bir çiçek

Yarın yeni tomurcuklar verecek

özledikçe yaşadıkça sevdikçe

Kimbilir daha ne güzel günler gelecek

Seninle bir bütünüz artık ikimiz

Göklere uzanmış ışıl ışıl sevgimiz

İçi içine sığmayan mutlu çocuklar gibiyiz

Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Mutlu Bütün Şarkılar

Ajda Pekkan - Mutlu Bütün Şarkılar

Ne yıllar umrumda ne de geçmiş aşklar Sadece sen varşın hiç olmamış kadar Ne diller umrumda ne de dilsiz yıllar şimdi sen varşın ya mutlu bütün şarkılar Söyle söyle bir daha söyle duysun tüm dünya Sevmek sevilmek ne hoş ayrılık hiç olmasa Söyle söyle bir daha söyle duysun tüm dünya Sevmek sevilmek ne hoş bu seven sen olunca Ne yıllar umrumda ne de geçmiş aşklar Sadece sen varşın...
  2. Ajda Pekkan - Bir Gün

Ajda Pekkan - Bir Gün

Söz ver beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Sahile vuran o bembeyaz dalgalara Bir gün beni özlersen eğer O an beni ara Sor rüzgİ¢rlara akan sulara Al beni de yanına Benden uzakta olsan da Eski mutlu günleri İ�oktan unutmuş olsan da Zaman geçse de Bir biz kalsak şu dünyada Koşardım ben sana kollarına Bir gün gelirsem aklında O an beni ara Sor...
  3. Ajda Pekkan - Bir Anda

Ajda Pekkan - Bir Anda

Bir anda değişti dünyam Bir anda değişti herşey Yepyeni bir insan oldum Bir anda dostum bir anda Eskiden böyle gülmezdim İlk defa güldü gözlerim Bir anda sevdim dünyayı Bir anda dostum bir anda Gizli bir heyecan varmış yağmurda Gökte yıldızlar yanıp sönermiş durmadan Meğer en güzel mevsim baharmış dünyada Bilmezdim aşık olmadan Bir anda başladı hayat Mutluluk neymiş anladım...
  4. Ajda Pekkan - Bambaşka Biri

Ajda Pekkan - Bambaşka Biri

Şardı korkular gelecek yıllar Düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar Gözlerimde canlanıcak yaptığın haksızlıklar Herşey bambaşka olacak Döndün bak geldin şimdi Bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi Seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek Geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi Olmaz artık kapı açık Arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık Bir zamanlar sen de bana acımadın Yalnız...
  5. Bir Ajda Pekkan Frikiği!

Bir Ajda Pekkan Frikiği!

ajda pekkan frikikleri 2011 ajda pekkan frikiği frikikleri ajda pekkan, istanbul konseri, frikik verdi, 2011, süperstar, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu zamana kadar konserlerinde gayet dikkatli olan ve şansı yaver giden Ajda Pekkan son konserinde frikik vermekten kaçamadı. Önce ki gün Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosunda yoğun istek üzerine ikinci konserini...

Sayfayı Paylaş