gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - sev Sende Gönlünce

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Belki gelinir belki gelinmez Belki ölünür belki ölünmez

Tadına dünyanın doyulmaz

Sevene seneler dayanmaz

Sev sen de gönlünce

Belki bulunur belki bulunmaz

Belki çözülür belki çözülmez

Yaşamak sırrına erilmez

Sevenin yaşı hiç bilinmez

Sev sen de gönlünce

Belki sevinirsin belki üzülürsün

Bir güzel gözlü dilbere

Kul olup dövünürsün

Ajda Pekkan - sev Sende Gönlünce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sevgide Seni Seçtim

Ajda Pekkan - Sevgide Seni Seçtim

iki damla yaş aktı gözümden birinin adı kış öbürününki yaz iki damla yaş aktı gözümden birisi sevdan öbürki de aşk na nay na.. seni öleşiye çok sevdim yarınlara bile bakmadan sevgide seni seçtim iki damla yaş aktı gözümden birinin adı sen öbürki de ben iki damla yaş aktı gözümden süzülüp sevgiyle sızdılar gönlüme na nay na... seni seni öylesi çok sevdim yarınlara bile...
  2. Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Ajda Pekkan - Senle Bir Bütünüz

Gözlerinde sanki güneş eriyor İçimden bir ses daha çok sev diyor Herşey nasıl senden yana bir bilsen Gönlüm sana ne dilekler diliyor Seninle bir bütünüz artık ikimiz Göklere uzanmış ışıl ışıl sevgimiz İçi içine sığmayan mutlu çocuklar gibiyiz üstüne titrenen güzel bir çiçek Yarın yeni tomurcuklar verecek özledikçe yaşadıkça sevdikçe Kimbilir daha ne güzel günler gelecek...
  3. Ajda Pekkan - Senin İçin Buradayım

Ajda Pekkan - Senin İçin Buradayım

dışarda yağmur yağıyor sokaklar boş ve sessiz elimde kadehin var içemiyorum sensiz gecelerin ötesinden ah çıkıpta gelsen sana tutsak korkulardan beni bir kurtarabilsen senin için burdayım inan canım senin için yokluğundan çıldırsam da değer canım senin için
  4. Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Yaşanmamış duyguların Beklenmedik tutkuların Esiri oldum sanki ben Bazen bana huzur veren Bazen deli eden bir rüzgardı Seni bana getiren Hep senden uzakta yalnız başıma Yaşıyorum sanki ben şenle başbaşa Bir gün yine Başlayacak bu bitmeyen Hikayenin sonunda ne olacak Yarınlara bir sözüm yok Belki de bu aşk Benim en son sevgim aşkım olacak Hep senden uzakta yalnız başıma...
  5. Ajda Pekkan - Affetmem Seni

Ajda Pekkan - Affetmem Seni

Ateş olup yaksan da Gonca güller taksan da Ahu olup baksan da Affetmem asla seni Som altından taç olsan Aşkımda muhtaç olsan Derdime ilaç olsan Affetmem asla seni İ�arkı olsan dillerde Gonca olsan güllerde Leyla olsan çöllerde Affetmem asla seni Yakut yüklü dal olsan Al ipekten şal olsan Peteklerden bal olsan Affetmem asla sen

Sayfayı Paylaş