gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

O eski şarkıyı yılllar sonra Yeniden bir daha söylemek

O güzel günleri bir an olsun

Düşlemek ve özlemek

Hatırlar mısın bu şarkıyı

Ben nasıl da çok severdim

O son dansı bana sakla sevgilim

Herbiri başka güzeldi

Bazısı bizi üzerdi

Yıldızlar mehtap ve gökyüzü

Sanki bizi seyrederdi

Nerede o günlerin coşkusu

O güzel günlerin deli dolusu

Nerede çabuk geçen zamanlar

Eve geç kalma korkusu

Hatırlar mısın bu şarkıyı

Ben nasıl da çok severdim

O son dansı bana sakla sevgilim

O ne son dans ne de ilk dans

Ajda Pekkan - Son Dansı Bana Sakla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Sarıl Bana

Ajda Pekkan - Sarıl Bana

ertlerim sarmış beni Simsiyah bir tül gibi Gel bir bak şu halime Sanki solmuş gül gibi Yaşanan anılarım dün gibi Söndürme bu ateşi kül gibi Haydi inat etme, bana olmaz deme Seviyorum de sarıl bana Ah görür görmez seni Bir düşünsene beni Aklım başımdan gider Deli olurum deli
  2. Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

Ajda Pekkan - Sakın Sakın Ha

sakın sakın ha Şeni bana bir sorsalar Ah sen nesin anlasalar O gülen gözlerin ardında Neler neler saklıdır Seni bırakıp da gidenler İnan bana çok haklıdır Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Size ne diller döker Yalandan yüze güler Bekle beni der de Başka biriyle gider Sakın Yaklaşmayın yanına Sakın İnanmayın siz ona Az mı çektirdi bana Zehir oldu bu...
  3. Ajda Pekkan - İçme Sakın

Ajda Pekkan - İçme Sakın

çok sabahladığım bu yerde Uğradım geçerken de Tanır mıydım eskiden de Kendimi gördüm sende Madem teselli ararsın Neden içer ağlarşın Sonra kendinden geçer de Kadehleri kırarsın Hey dostum, içme sakın içme sakın derdin var Her gecenin sabahı her derdin çaresi var Bak dostum azı karar çoğu zarar kim sayar Boşaldıkça kadeh efkar artar Diyorsun dertli başın var Kiminki senden az...
  4. Ajda Pekkan - Düşme Sakın

Ajda Pekkan - Düşme Sakın

Artık vazgeç sen benden Yeni aşk bul kendine Bu sana bir ders olsun Herkes dengi dengine Ağlasan sızlaşan Para etmez nafile İnsanoğlu böyledir Düşer kendi kendine Düşenin dostu olmaz Düşme sakın bir kere Artık son ver sözüne Bakma öyle gözüme Yemin ettim bir kere Asla dönmem geriye
  5. Ajda Pekkan - Bana Dönme Birdaha

Ajda Pekkan - Bana Dönme Birdaha

Gönlündeki sevgili ben değilsem Bana dönme bir daha Gözyaşların da yetmez bu defa Zor günümde yanımdaki sen değilsen Bana dönme bir daha Gözyaşlarım da yetmez bu defa Bir bilmece gibiydik ikimiz İçimizdeki sevgi değil bir başka duygu Bir korku, bir tutku, bazen fırtınalı bir deniz Bazen bir cennet bahçesinin yorgun gecelerinde

Sayfayı Paylaş