gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne vardı, gülüyordun ya öperken

Bu gece seninle olalım derken canım

Sildim seni o anda kalbimden

Neydi kopan içimden

Yıllar zincirinden

öldüm sanki yaşarken

Kaçtım hemen o sahneden

Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde

Azalır açılarda belki gitgide

Uykusuz her gece bu soğuk kahvede

Sabahlarım bazen günlerce

Rüyalarıma gelme diye

Uykusuz her geçe, yorgun öleşiye

Unuturmuyum seni yorulsam her gece

Masada boş bardaklar

Kirlenmiş tabaklar

çoğalıyor önümde bitmesin sabaha kadar

Yakmıyor elimi artık bu kaynar sular

Yoruldukça kaybolur açılar

Ajda Pekkan - Uykusuz Her Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Ajda Pekkan - Kimler Geldi Kimler Geçti

Bilmem ki bu akşam sen de bir hoş musun İçmeden hatıralardan sarhoş musun Ellerin sanki bak hala ellerimde yanıyor Duyuyor musun Dostlar seni söylüyor şahı mutsuz musun Bu yolda dönüş yok sen bilmiyor musun Her şey gönlünce olmaz demiştim sana Kaderden kaçılmaz görüyorsun Kimler geldi hayatımdan kimler geçtı Hiçbirisi hasretini gidermedi En güzeli senin kadar senin kadar...
  2. Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Ajda Pekkan - Her Yerde Kar Var

Her yerde kar var kalbim senin bu gece Her yerde kar var kalbim senin bu gece Belki gelirsin sen bakarken pencereden Gözler yanlız özler karda senden izler Yürümek karda zordur Gelirsen bak aşk budur Dönsen köşeden şöyle İ�arkı söylerim böyle Laaay la lay la lay la lay Laaay la lay la lay la lay Yağma kar dur artık Bak buz oldu kalbim Yağma sesimi düy Belki gelir sevgilim...
  3. Ajda Pekkan - Dün Gece

Ajda Pekkan - Dün Gece

atli karınca dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin çiçekler güneşe dönüyor dönüyor dünya durmadan dönüyor dönüyor yalnız dönmeyen bana sensin bekliyorum hep sen neredesin bir haber de mı bile gönderemezdin hiç değilse bileyim sen nerdeydin yoksa sen kalpsiz mıydın yoksa kalbin elbet dönemezdin içmişim başım...
  4. Ajda Pekkan - Bu Gece

Ajda Pekkan - Bu Gece

Bu gece çok şeyler olacak Boş kalpler aşkı bulacak bu gece Bu gece bir yıldız kayacak Dilekler gerçek olacak bu gece Bu gece özlenen gece Yıllardır beklenen gece Bu gece eğlen delice Herşey boş bitmeden bu gece Gözler konuşacak bu gece Diller buluşacak bu gece İ�iftler yapışacak, tenler tanışacak Kalpler tutuşacak bu gece Hisler gelişecek bu gece İnançlar değişecek bu gece...
  5. Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede

Ajda Pekkan - Bir Gece Sahnede

Gel Ne olur fazla zaman geçmesin Sahnelerde perde inmeden Ve ışıklarım sönmeden Gel Ne olur fazla zaman geçmesin Alkışlayan eller dinmeden Ve şarkımlarım bitmeden Bazısı yağmurda ölmek ister Kimi güneş varken Bazısı yalnız, huzur içinde Yatakta uyurken İ�imdi ben bu sahnelerde ölmek istiyorum Evet ben bu sahnelerde renkli ışıklar altında Veda etmek en güzeli alkışlar içinde...

Sayfayı Paylaş