gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Üzgün Yüzlü Dertli Akşam

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

üzgün yüzlü dertli akşam Aşıklarla hep konuşan

üzgün yüzlü dertli akşam

Yine sensin yalnız kalan

Sen her sevenin yanında

Her köşe başında benim ruhumda

Sen de aşkın kokusu var

Her sevenin sende bir anısı var

Ajda Pekkan - Üzgün Yüzlü Dertli Akşam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - İki Yüzlü Aşk

Ajda Pekkan - İki Yüzlü Aşk

İki yüzlü aşk tehlike İki yüzlü aşk bir leke İki yüzlü aşka sen çok dikkat et düşme Pişman olursun İki yüzlü sevgiden kaç Deme sakın bu ihtiyaç Sonra ikisi de gider sen yalnız kalırsın Sen aşkında doğru ol Kalbe giden tek yol yalnız bu yoldur Aşk aşk aşk Aşk hakiki aşk mıdır ararsan bulunur İki yüzlü acı olur İki yüzlü aşk aldatır İki yüzlü aşk ağlatır İki yüzlü aşk sonra...
  4. Ajda Pekkan - Dertliyim Arkadaş

Ajda Pekkan - Dertliyim Arkadaş

Sevda yollarında beyhude gezdim Unuttum kendimi canımdan bezdim Bilseydim kalbimi sana vermezdim Dertliyim arkadaş haberin var mı Gurbete gidip de kalmayacaktın Başımı dertlere salmayacaktın Hani sen ellerin olmayacaktın Dertliyim arkadaş haberin var mı
  5. Ajda Pekkan İzmir Konseri...

Ajda Pekkan İzmir Konseri...

ajda pekkan, izmir konseri, zamanı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ajda Pekkan'ın İzmir konseri ile ilgili ayrıntılar aşağıda ki gibidir: Sanatçı: Ajda Pekkan Yer : İzmir Arena - 1649 Sok. No:107 - Turan - Bayraklı / İzmir Tarih: 02 Haziran 2011 Persembe 20:00 Fiyat : Ayakta - Tam: 80.00 TL Bonus İndirimli: 60.00 TL

Sayfayı Paylaş