gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz

Beraberce kır kahvesinde

İ�içekler toplar, hayaller kurar

Yaşardık mevsimlerce

Her köşesinde

Varsın yansın dünya

İ�mürler çok kısa

Bitmesin bu tatlı rüya

Uzaksan kavgaya

Sen bak yaşamaya

Bırak varşın yansın dünya

Yemin et bana yemin başıma

Gelme sakın sen buraya

Bir gün benden başkasıyla

Kalsın adımız aşk ağacında

Söylensin şarkımız da

Yıllardan sonra

Varsın yansın dünya

İ�mürler çok kısa

Bitmesin bu tatlı rüya

Uzaksan kavgaya

Sen bak yaşamaya

Bırak varşın yansın dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Ya Sonra

Ajda Pekkan - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki o kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Ah bugünün bir de yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Ya sonra Ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola...
  2. Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Yüzünde keder kendini saklar Bir demet çiçek gibi solgun dudaklar Boş yere üzülme bu alemde neşe de var kederde Bütün günahlar sanki sende mı Şu dargın hülyalı kalan kabinde mı Boş yere üzülme bu alemde neşe de var keder de Tatlı dünya bitmeyen güzel rüya Tatlı dünya sev doya doya Eğlenmeli hep sevmeli Gelmez giden bir daha geri Tatlı dünya sev doya doya Tatlı bir kıvılcım gibi...
  3. Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana

Ajda Pekkan - Sen Bir Yana Dünya Bir Yana

rtık inandım ben şansıma Seni çıkardı karşıma Deli gibi aşığım sana Sen bir yana bu dünya bir yana çalsın artık durmadan çalsın sazlar Gelin dostlar, gelin dostlar Kalbimizde düğün var Sonunda erdik biz murada Darısı başkalarına Hayatımı veririm ben sana Sen bir yana bu dünya bir yana
  4. Ajda Pekkan - olur Ya

Ajda Pekkan - olur Ya

Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım Ne dün ne de yarın kalsın, biz yeniden doğalım İlk söz dudağında, olsun benim adım Olur ya, kalbinde yer bulur da Yerleşirim yıllarca, seversin sonunda Olur ya, evet dersin aşkıma şeytana uyarsın da, olmaz mı olur ya Gel birer çocuk olalım, o günden başlayalım Gözlerimiz buluşsun, ilk kez bakışalım...
  5. Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

temmuz ağustos eylül her mevsimde durma gül hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya ahmet mehmet süreyya hepsi boş hepsi hülya bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş...

Sayfayı Paylaş